Zbiórka Na rehabilitację i operację Soi - zdjęcie główne

Na rehabilitację i operację Soi

911 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ola Marciniak - awatar

Ola Marciniak

Organizator zbiórki

Soja to dzielna sunia, która już przeszła trochę w swoim życiu, choć jej cała historia nie jest nam do końca znana. Błąkała się po ulicy i w końcu wpadła pod samochód. Została przygarnięta przez pana, który niestety nie zabrał jej do weterynarza, więc pęknięte kości zrosły się same. 

Została odebrana przez schronisko dla bezdomnych psów i za prośbą Fundacji trafiła do mnie na Dom Tymczasowy.

Poza źle zrośniętymi kośćmi Soja ma poważne zwyrodnienia kręgosłupa, 3 kręgi lędźwiowe są praktycznie zrośnięte, sunia wymaga więc kosztownej rehabilitacji (ok tysiąc złotych miesięcznie). Sama rehabilitacja w domu niestety nie wystarcza. Jakby tego było mało podczas badania USG wykryto u niej guza na śledzionie, którego będzie trzeba koniecznie usunąć, koszt takiego zabiegu to 700 zł zł plus wizyty kontrolne.

Jak się Państwo domyślają, wszystkie badania Soji, krew, RTG, USG itd, rehabilitacje, zabieg to spore koszta. Póki co dawaliśmy radę, ale dziś prosimy o wsparcie dla dziewczynki.

Bardzo dziękuję nawet za najmniejsze wpłaty i zobowiązuję się do okazania wszelkich faktur i wyników. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ola Marciniak - awatar

  Ola Marciniak

  09.06.19
  09.06.19

  Soja dochodzi do siebie po zabiegu, minęło już kilka dni, a ona czuje się jakby żadnego zabiegu nie było.

  Zdjęcie aktualizacji 32 633

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.06.19
  18.06.19

  Powodzenia !

 • Zuzanna Aleksandra Stępniak - awatar

  Zuzanna Aleksandra Stępniak

  10.06.19
  10.06.19

  Powodzenia! Zaciskam do bialosci!

 • Pola - awatar

  Pola

  31.05.19
  31.05.19

  trzymam kciuki !!!! słodka psinka <3

911 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ola Marciniak - awatar

Ola Marciniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 28

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dyzio i spółka - awatar
Dyzio i spółka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
TWOJA ULUBIONA PRZYJACIÓŁKA:)))))))) - awatar
TWOJA ULUBIONA PRZYJACIÓŁKA:))))))))
20
Bobi - awatar
Bobi
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Zuzanna Aleksandra Stępniak - awatar
Zuzanna Aleksandra Stępniak
6
Bobusław - awatar
Bobusław
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij