Zbiórka Sensory - zdjęcie główne

Sensory

0 zł  z 6 120 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Asia Nit-land - awatar

Asia Nit-land

Organizator zbiórki

Witam serdecznie.

Moja córka od piątego roku życia choruje na cukrzycę CT1., nakłuwa się do 15 razy dziennie co niestety powoduje, że pojawiają się bąble na opuszkach palców z surowicą. Cukry ma niewyrównane, nie jest to łatwe dla dziecka wytłumaczyć, że nie powinna jeść tego co Jej rówieśnicy albo brat. Staram się jak mogę, odkładam co mogę, ale jest mi bardzo ciężko, tym bardziej że wychowuję Je sama... Na rynek weszło cudo, tzw libra+sensory, które ułatwiają w znacznym stopniu badanie poziomu cukru. Polega to na tym, że czujnik wkłuwa się na ramię, a tzw librą mierzy się poziom cukru, bez dodatkowych nakłuć, tak nieprzyjemnych i bolesnych.... Niestety taki jeden sensor to koszt 255 zł, który wystarczy tylko na 2 tygodnie, a musi mieć 2 na miesiąc. Dlatego pozwoliłam sobie zwrócić się do Was Drodzy Państwo o pomoc, bym mogła zebrać pieniążki na sensory z których bardzo się ucieszy i o których marzy.

Bardzo dziękuję.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 6 120 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Asia Nit-land - awatar

Asia Nit-land

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij