Zbiórka Pomóżmy Gajce wstać na nogi! - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Gajce wstać na nogi!

Dariusz Gnyp - awatar

Dariusz Gnyp

Organizator zbiórki

Witam.

Nazywam się Dariusz Gnyp.

Dzisiaj chciałbym prosić o pomoc dla wspaniałego psa jakim jest Gaja. Gaja ma 4 lata, została zabrana przez nas z "ulicy" od niewłaściwych ludzi. Od pierwszego momentu gdy do nas trafiła, pokochaliśmy się jak prawdziwi przyjaciele! Gaja uwielbia biegać, chodzić na długie wieczorne spacery, ganiać za piłką oraz bezpiecznie chronić dom podczas naszej nieobecności. Niestety, ostatnimi czasy zauważyliśmy u niej niepokojące objawy, początkowo nie chciała wychodzić na dwór, nie wstawała nawet do miski, zaczęła załatwiać się w domu. Wraz z narzeczoną głowiliśmy się co może być nie tak, przecież od zawsze była energiczna. Postanowiliśmy zabrać ją do weterynarza.

Niestety, diagnoza była dla nas szokująca. Okazało się, że Gaja ma problemy ze stawami - chodzenie sprawia jej niewiarygodny ból. Z narzeczoną podjęliśmy natychmiastową decyzję - zrobimy wszystko, żeby Gaja z powrotem mogła cieszyć się pieskim życiem jak do tej pory.

Jednakże, aby to zrobić potrzebna jest wasza pomoc! Podjęliśmy wszelkie starania aby zapłacić za szereg zabiegów - koniec końców wydaliśmy wszystkie oszczędności. Niestety sami nie damy rady zapewnić jej ratunku w tak krótkim czasie, aby w pełni ukończyć jej leczenie. Bez jej leczenia Gaja może przestać całkowicie chodzić. 

Pomóżmy Gaji wstać! Proszę każdego o pomoc, nawet najmniejszą.

Udostępnijmy to gdzie tylko się da!

Pozdrawiam, Darek wraz z najlepszym przyjacielem - Gają.


Wybierz kwotę

Dariusz Gnyp - awatar

Dariusz Gnyp

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.