Zbiórka Cegiełka do zwierzęcego raju - miniaturka zdjęcia

Cegiełka do zwierzęcego raju Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Cegiełka do zwierzęcego raju - zdjęcie główne

Cegiełka do zwierzęcego raju

994 528 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciły 31 794 osoby
Wpłać teraz Udostępnij
 

Inflacja powoli zabija nasze marzenia na stworzenie wyjątkowego miejsca dla zwierząt ratowanych podczas interwencji. Ze względu na finansowy paraliż, nie możemy kontynuować rozbudowy Ośrodka DIOZ, a to oznacza brak możliwości dalszego ratowania i przyjmowania potrzebujących zwierząt. 

Bez kociarni z prawdziwego zdarzenia, nie możemy przyjmować cierpiących mruczków, a bez psich domków, nie możemy sobie pozwolić na odebranie kolejnych umęczonych psiaków. Odpowiednia infrastruktura to podstawa funkcjonowania takich miejsc, jak nasze.

 Bez jakiegokolwiek wsparcia ze strony państwa, jesteśmy spisani TYLKO na Waszą pomoc! Prosimy Was z całego serca o pomoc w stworzeniu prawdziwego domu dla zwierząt! Czy nam się uda? Wierzymy, że z dzięki Waszemu wsparciu TAK ❤️‍🔥

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Wierzę W Was - awatar

  Wierzę W Was

  25.11.2022
  25.11.2022

  Oby tak dalej i nie poddawać się!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.11.2022
  17.11.2022

  Ekipo! Lecicie z tym koksem! Ja już chce z wami wybierać żyrandole ze złota, do tych pałaców! 😊

 • Chesti_00 sercem z Wami - awatar

  Chesti_00 sercem z Wami

  14.11.2022
  14.11.2022

  To jest niesamowite co robicie. Nie poddawajcie się.

 • Zuza - awatar

  Zuza

  13.11.2022
  13.11.2022

  Jesteście wielcy ! ❤️

 • Marta - awatar

  Marta

  04.11.2022
  04.11.2022

  Kawał dobrej roboty! Powodzenia.

994 528 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciły 31 794 osoby
Wpłać teraz Udostępnij
 

Wpłaty: 31 794

Magda - awatar
Magda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Bożena - awatar
Bożena
50
Kamila - awatar
Kamila
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Maja Stawarz - awatar
Maja Stawarz
42
Karolina - awatar
Karolina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Dawid Rza - awatar
Dawid Rza
1 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij