Zbiórka Misja-Sanktuarium dla Zwierząt - zdjęcie główne

Misja-Sanktuarium dla Zwierząt

261 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Małkiewicz - awatar

Ewa Małkiewicz

Organizator zbiórki

Witam Wszystkich.

Mam na imię Ewa. Od wielu lat angażuję się w pomoc zwierzętom. Z wykształcenia jestem technikiem weterynarii,właścicielką dwóch  psów oraz dwóch kotów,które same sobie wybrały mnie na ich opiekuna. Ale nie o tym mowa... Jakiś czas temu odkryłam stronę na fb dotyczącą ludzi,którzy poświęcają swoje życie dla ratowania zwierząt- głównie hodowlanych - https://www.edgarsmission.org.au/ 

Dlaczego by taka misja nie mogła zadziałać w naszym kraju? Wraz z kilkoma  bliskimi mi osobami ,które nie wyobrażają sobie życia bez możliwości pomagania tym, które nie mówią postanowiliśmy spróbować zawalczyć o lepsze jutro dla nich na stronie pomagam.pl ponieważ sami nie dysponujemy taką kwotą. Z naszej strony gwarantujemy jeśli zbiórka się powiedzie relacje  od początku do końca z powstania naszej misji , nasze ogromne chęci oraz  zaangażowanie z sercem na dłoni.

Cel zbiórki to duża kwota potrzebna na zakup odpowiedniego terenu wraz z możliwością postawienia pomieszczeń ,w których zwierzęta ,które wiele wycierpiały i wymagają stałej opieki znalazłyby dożywotni azyl.Dysponujemy nakładem finansowym jednak jest on niewystarczający.Pomysł chcielibyśmy połączyć  z szerzeniem nauki, szacunku oraz empatii do każdej żywej istoty.

Dlaczego to dla nas ważne? Ponieważ  to nasz sens życia i chcemy go zrealizować  na 1000  % Chcielibyśmy, aby to była Misja,która  będzie miała wpływ na kolejne pokolenia i ich podejście do żywych stworzeń.

W tym miejscu znajdzie schronienie każda potrzebująca istota....to możemy obiecać już dziś!

 Z każdą wpłaconą najmniejszą  kwotą będziemy o krok bliżej w ratowaniu życia.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
261 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Małkiewicz - awatar

Ewa Małkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Sylwia Flak - awatar
Sylwia Flak
10
Danusia Franielczyk - awatar
Danusia Franielczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Igor - awatar
Igor
10
A... - awatar
A...
50
Pieska Chata :) - awatar
Pieska Chata :)
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij