Zbiórka Ratowanie życia małego Misieła - zdjęcie główne

Ratowanie życia małego Misieła

2 115 zł  z 2 100 zł (Cel)
Wpłaciło 178 osób
Teresa Warner - awatar

Teresa Warner

Organizator zbiórki

Pomóżcie nam uratować życie malucha, który został potrącony przez samochód lub po prostu z niego wyrzucony i pozostawiony bez pomocy. Ten ok. roczny maluszek znalazł się pod opieką Świdnickiego Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami. Stowarzyszenie prowadzi aktualnie likwidowane Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krzesimowie i niestety nie posiada środków na opłacenie specjalistycznego leczenia tego potwornie poturbowanego psiaka. Ale nie mogliśmy pozostawić go bez pomocy. 

Misieł ma strzaskaną wątrobę. Jama brzuszna wypełniona była krwią. Na pewno bez szybkiej pomocy szybko by się wykrwawił. Chirurgicznie zatamowano krwawienie i pozostał w szpitalu - zacewnikowany i z ograniczeniem ruchu do minimum. Oprócz uszkodzonej wątroby ma liczne otarcia na kończynach, wardze i pod pachą. Laparotomia jest bolesnym zabiegiem, dlatego dostaje niezwykle silne, ale bardzo drogie leki przeciwbólowe. Codziennie musi mieć wykonaną morfologię, aby sprawdzić, czy nadal nie krwawi. Biochemia krwi (enzymy wątrobowe) co 2-3 dni + leczenie przeciwbólowe, hepatoprotekcyjne i objawowe - to wszystko kosztuje. ale bez tego maluszek może nie przeżyć.

Dlatego bardzo prosimy o wsparcie w ratowaniu tego kruchego życia, które nawet dobrze się nie zaczęło.

Komentarze


 • Glonek - awatar

  Glonek

  08.02.19
  08.02.19

  Dobrze

 • Szymon Ślęczka - awatar

  Szymon Ślęczka

  07.02.19
  07.02.19

  :)

2 115 zł  z 2 100 zł (Cel)
Wpłaciło 178 osób
Teresa Warner - awatar

Teresa Warner

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 178

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Filip Bubel - awatar
Filip Bubel
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Artur Nasiłowski - awatar
Artur Nasiłowski
20
MATEUSZ - awatar
MATEUSZ
50
Michał - awatar
Michał
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij