
Witam, mam na imię Monika. Moje dorosłe życie zaczęło się bardzo dobrze, poznałam mojego kochanego męża, dostałam dobrą pracę i to trwa do dnia dzisiejszego, ale niestety rodzina którą się otaczam bardzo mnie oszukała. Zaczęliśmy z mężem planować swoje życie w moim rodzinnym domu wspólnie z moimi rodzicami i pozwoliliśmy sobie spełnić kilka naszych marzeń jednak na te cele zaciągneliśmy kredyt, wiedząc że mamy zapewniony dach nad głową mieszkając z moimi rodzicami mogliśmy sobie na to pozwolić. Niestety któregoś dnia mój tata zmienił zdanie i przestało mu się podobać nasze wspólne mieszkanie. Mając na głowie kredyt musieliśmy się przenieść z mężem na stancję. Niestety kredyt i stancja to dość pieniezy aby jeszcze wystarczyło na życie. W tej chwili marzę tylko o tym aby spłacić kredyt, a marzenia nasze przestały nasz cieszyć :((( Bardzo proszę ludzi którzy choć trochę potrafią mnie zrozumieć o pomoc. Wszystkim z góry bardzo dziękuję. Niestety prawda jest taka, że z rodziną najlepiej na zdjęciu :((
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!