Zbiórka POMOC dla Piotra odzyskać DOM. ! - zdjęcie główne

POMOC dla Piotra odzyskać DOM. !

16 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Monika Jochymczak - awatar

Monika Jochymczak

Organizator zbiórki

Witam jestem Monika !


Na samym wstępie chciałabym poinformować, że zbiórka, którą zorganizowałam będzie przeznaczona na mojego znajomego Piotra a konkretniej na jego dom.


A więc tak, może zacznijmy od początku.


Piotr ma 46 lat i od małego już miał trudną historię wychowywał się w  łódzkim domu dziecka, kiedy miał 8 lat zaadoptowało go bezdzietne małżeństwo. Wtedy myślał, że będzie ok, że już żadna przykra niespodzianka go nie spotka. Jednak stało się inaczej. w 1995r zmarła Piotra adopcyjna mama. I na niego przeszła połowa majątku po niej czyli połowa działki i połowa domu druga część była własnością taty Piotra. Jakiś czas po śmierci Piotr się zrzekł majątku po mamie i cały majątek był taty. Tata Piotra jakiś czas później poznał kobietę, z którą jakiś czas później pobrał się. I tak ich życie się toczyło kiedy jakieś dwa lata temu Piotra tata miał wypadek samochodowy. żona od niego odeszła a tata nie był w stanie sam funkcjonować. Był coraz słabszy brał coraz więcej leków. od czasu do czasu przychodziła do Piotra i taty, Piotra ciotka siostra ojca, która tak bardzo go zmanipulowała i w darowiźnie przekazał cały dom razem z działką siostrze.  Siostra od razu przepisuje wszystko swojej córce i znika. Teraz kiedy Piotra tata jest coraz słabszy, że Piotr nie może już pracować tylko się nim opiekuje. Piotr pracuje tylko dorywczo. Pieniędzy starcza im ledwo na życie na leki, jedzenie, ogrzewanie. kiedy Piotra tata umrze Piotr pójdzie na ulicę a w tym domu był od dzieciństwa. Proszę ludzi dobrego serca o datki. Ponieważ Piotra ciotka powiedziała że mogą ,, zwrócić,, to co ojciec Piotra dał w darowiźnie siostrze ale pod warunkiem, że Piotr da im 80 tyś zł. 

16 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Monika Jochymczak - awatar

Monika Jochymczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij