Zbiórka Rehabilitacja Mateusza - zdjęcie główne

Rehabilitacja Mateusza

0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marlena Anna - awatar

Marlena Anna

Organizator zbiórki

               Pomóżmy Mateuszowi

Mateusz to mój 22 letni brat ktory jest ofiarą wypadku samochodowego link w opisie (http://www.tvmalbork.pl/aktualnosci/7773,smiertelny-wypadek-w-starym-dzierzgoniu-jedna-osob ) Minęły już 3lata od wypadku i nie uzyskał jeszcze odszkodowania za poniesione urazy.Zbieram na tą rehabilitację ponieważ nie jest możliwe położenie go na oddział rehabilitacyjny,przeszkadza w tym psychika która jest mocno poszarpana po wypadku(leczy się u psychiatry)Przed wypadkiem pracowal był chłopakiem aktywnym  towarzysko.Jego życie obróciło się  o 360°.Podczas wypadku Mateusz doznał urazów wielonarządowych między innymi ( obicie płatów czołowych oraz skroniowego prawego problem z jelitem cienkim mial operacje ręki wstawiona platyna na śrubach ciągnionych, usunięta sledziona,obite płuca) Rehabilitacja głównie miała dotyczyć nóg które mają problemy z nerwami...ma częste bóle oraz występują triki (drżenie)(gdzie dziękujemy Bogu za to że w ogóle chodzi bo był leżący po wyjściu ze szpitala.Dzieki uporowi matki ustal o własnych siłach,oraz na rękę która sprawia mu ból nawet bez wykonywanego wysiłku.Mateusza rodzice nie są majętni i mimo iż ja posiadając własną rodzinę chce mu pomóc zebrac na prywatną rehabilitację to nie jestem sama w stanie tego zrobić.Dodatkowo Mateusz niema komfortu w łazience która nie jest przystosowana do jego powypadkowego stanu zdrowotnego.Wiem że są jeszcze osoby o dobrym serduszku i pomogą mi chodź troszkę w uzbieraniu kwoty potrzebnej na rehabilitacje,pieniążki które by zostały przeznaczyła bym na remont łazienki.Za wszelką pomoc była bym dozgonnie wdzieczna.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marlena Anna - awatar

Marlena Anna

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij