Zbiórka Rehabilitacja Mateusza - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja Mateusza

Zbiórka Rehabilitacja Mateusza - zdjęcie główne

Rehabilitacja Mateusza

0 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Marlena Anna - awatar

Marlena Anna

Organizator zbiórki

               Pomóżmy Mateuszowi

Mateusz to mój 22 letni brat ktory jest ofiarą wypadku samochodowego link w opisie (http://www.tvmalbork.pl/aktualnosci/7773,smiertelny-wypadek-w-starym-dzierzgoniu-jedna-osob ) Minęły już 3lata od wypadku i nie uzyskał jeszcze odszkodowania za poniesione urazy.Zbieram na tą rehabilitację ponieważ nie jest możliwe położenie go na oddział rehabilitacyjny,przeszkadza w tym psychika która jest mocno poszarpana po wypadku(leczy się u psychiatry)Przed wypadkiem pracowal był chłopakiem aktywnym  towarzysko.Jego życie obróciło się  o 360°.Podczas wypadku Mateusz doznał urazów wielonarządowych między innymi ( obicie płatów czołowych oraz skroniowego prawego problem z jelitem cienkim mial operacje ręki wstawiona platyna na śrubach ciągnionych, usunięta sledziona,obite płuca) Rehabilitacja głównie miała dotyczyć nóg które mają problemy z nerwami...ma częste bóle oraz występują triki (drżenie)(gdzie dziękujemy Bogu za to że w ogóle chodzi bo był leżący po wyjściu ze szpitala.Dzieki uporowi matki ustal o własnych siłach,oraz na rękę która sprawia mu ból nawet bez wykonywanego wysiłku.Mateusza rodzice nie są majętni i mimo iż ja posiadając własną rodzinę chce mu pomóc zebrac na prywatną rehabilitację to nie jestem sama w stanie tego zrobić.Dodatkowo Mateusz niema komfortu w łazience która nie jest przystosowana do jego powypadkowego stanu zdrowotnego.Wiem że są jeszcze osoby o dobrym serduszku i pomogą mi chodź troszkę w uzbieraniu kwoty potrzebnej na rehabilitacje,pieniążki które by zostały przeznaczyła bym na remont łazienki.Za wszelką pomoc była bym dozgonnie wdzieczna.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Marlena Anna - awatar

Marlena Anna

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij