Zbiórka Implant slimakowy - zdjęcie główne

Implant slimakowy

941 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Lucyna Patryk Koprowscy - awatar

Lucyna Patryk Koprowscy

Organizator zbiórki

Witam. Jestem mamą Igorka który  cierpi na obustronny niedosluch czuciowo nerwowy,koslawos nóżek i ADHD. Igorek od 2014 roku otrzymał aparat i implant slimakowy. Od tamtego czasu  implant jest już na wyczerpaniu i nie daje mu żadnych korzyści.  NFZ pokrywa ale zostaje nam reszta kwoty czyli ok 5tys dopłaty która my musimy wpłacić. Dlatego prosimy ludzi o dobrych sercach o pomoc dla naszego synka aby mógł nadal dobrze funkcjonować . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Marcin I Kinga - awatar

    Marcin I Kinga

    20.06.2020
    20.06.2020

    Trzymamy kciuki za powodzenie zbiórki

941 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Lucyna Patryk Koprowscy - awatar

Lucyna Patryk Koprowscy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Jakub Wojciechowski - awatar
Jakub Wojciechowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
J.J.B - awatar
J.J.B
50
Marta - awatar
Marta
15
Anonim - awatar
Anonim
50
Marzena Szymańska - awatar
Marzena Szymańska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Jowita Przemek - awatar
Jowita Przemek
200
Klaudia Justyna - awatar
Klaudia Justyna
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij