Zbiórka Implant slimakowy - miniaturka zdjęcia

Implant slimakowy

Zbiórka Implant slimakowy - zdjęcie główne

Implant slimakowy

941 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 
Lucyna Patryk Koprowscy - awatar

Lucyna Patryk Koprowscy

Organizator zbiórki

Witam. Jestem mamą Igorka który  cierpi na obustronny niedosluch czuciowo nerwowy,koslawos nóżek i ADHD. Igorek od 2014 roku otrzymał aparat i implant slimakowy. Od tamtego czasu  implant jest już na wyczerpaniu i nie daje mu żadnych korzyści.  NFZ pokrywa ale zostaje nam reszta kwoty czyli ok 5tys dopłaty która my musimy wpłacić. Dlatego prosimy ludzi o dobrych sercach o pomoc dla naszego synka aby mógł nadal dobrze funkcjonować . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Marcin I Kinga - awatar

    Marcin I Kinga

    20.06.20
    20.06.20

    Trzymamy kciuki za powodzenie zbiórki

941 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 
Lucyna Patryk Koprowscy - awatar

Lucyna Patryk Koprowscy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Jakub Wojciechowski - awatar
Jakub Wojciechowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
J.J.B - awatar
J.J.B
50
Marta - awatar
Marta
15
Anonim - awatar
Anonim
50
Marzena Szymańska - awatar
Marzena Szymańska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Jowita Przemek - awatar
Jowita Przemek
200
Klaudia Justyna - awatar
Klaudia Justyna
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij