Zbiórka Turnus REHABILITACYJNY :) - zdjęcie główne

Turnus REHABILITACYJNY :)

867 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Błoch-Kamassa - awatar

Justyna Błoch-Kamassa

Organizator zbiórki

GŁÓWNYM CELEM ZBIERANIA ŚRODKÓW JEST SFINANSOWANIE KOSZTOWNEGO POBYTU NA TURNUSACH REHABILITACYJNYCH , KTÓRE SĄ NIEZBĘDNYM ELEMENTEM POPRAWY JAKOŚCI ZDROWIA MATEUSZKA. 

MATEUSZEK URODZIŁ SIĘ W 28 TYGODNIU, w 2010 roku, Z WIELOMA WADAMI WRODZONYMI : NIEDOSŁUCHEM NA OBA USZKA (55 dB) , NIEWYDOLNOŚCIĄ NEREK DO TEGO STOPNIA , IŻ PRAWA NERKA JEST CAŁKOWICIE NIE CZYNNA , A LEWA FUNKCJONUJE TYLKO DZIĘKI WYŁONIONEJ PRZETOCE, KTÓRĄ NA CODZIEŃ ZAOPATRUJEMY PIELUSZKĄ, KTÓREJ CODOFIX POMAGA SIĘ NIE PRZEMIESZCZAĆ.  PODCZAS JEDNEJ Z WIELU OPERACJI RATUJĄCEJ MATIEMU ŻYCIE , PRZY ZAKŁADANIU DROGI CENTRALNEJ USZKODZONO NERW W LEWEJ RĄCZCE. SKUTKIEM TEGO JEST PRZYKURCZ RĘKI (porażenie nerwu promieniowego) DO DNIA DZISIEJSZEGO. DZIĘKI NIEUSTAJĄCEJ REHABILITACJI  OD SAMEGO POCZĄTKU POWSTAŁEGO SCHORZENIA RACZKA Z ROKU NA ROK JEST W CORAZ LEPSZEJ KONDYCJI.

Z PRZYCZYN NEUROLOGICZNYCH , MATI MA PROBLEMY Z PRAWIDŁOWYM CHODEM. WYMAGA TO OBECNIE SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU I DODATKOWYCH GODZIN TERAPII CHODU.

Mateuszek ma również zdiagnozowane Mózgowe Porażenie Dziecięce prawostronne. 

ZEBRANE PIENIĄŻKI POMOGĄ NAM NA ZREALIZOWANIE DODATKOWYCH GODZIN NA LECZENIE DYSFUNKCJI RĘKI I NÓŻKI W OŚRODKACH REHABILITACYJNYCH.


MATEUSZEK JEST PODOPIECZNYM FUNDACJI ,,KOLOROWY ŚWIAT,, 

MATIŚ POMIMO SWOICH NIEDOMAGAŃ JEST BARDZO POGODNYM DZIECKIEM :) UWIELBIA WYGŁUPY NA BASENIE CZY TO PLACU ZABAW :) JEST ZAGORZAŁYM FANEM WSZELKICH POJAZDÓW SZYNOWYCH ORAZ SAMOLOTÓW. JEGO ULUBIONYM BOHATEREM jest obecnie SPIDERMAN 🕷

Z GÓRY WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY ZA ZBLIŻENIE NAS DO REALIZACJI NASZYCH PLANÓW DZIĘKI NAWET NAJDROBNIEJSZYM WPŁATOM :) 

WSZELKIE INFORMACJE NA BIEŻĄCO ZAMIESZAMY NA  FANPAGA MATISIA, NA FACEBOOKU https://www.facebook.com/MateuszKamassa/ ZNAJDZIECIE TAM RELACJE Z TURNUSÓW, TERAPII ZAJĘCIOWEJ I Z CODZIENNYCH SPRAWY :) ZAPRASZAMY :) 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Michal Mruk - awatar

  Michal Mruk

  12.03.2021
  12.03.2021

  Dziękuje za możliwość wygrania fajnych nagrod a jednocześnie możliwości pomocy

  • Justyna Błoch-Kamassa - awatar

   Justyna Błoch-Kamassa - Organizator zbiórki

   12.03.2021
   12.03.2021

   Dzięki za wsparcie 😀 Pozdrawiam 😀

867 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Błoch-Kamassa - awatar

Justyna Błoch-Kamassa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michal Mruk - awatar
Michal Mruk
610
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maciej RED LIPS DESIGN Chorbiński - awatar
Maciej RED LIPS DESIGN Chorbiński
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij