Zbiórka Turnus REHABILITACYJNY :) - miniaturka zdjęcia

Turnus REHABILITACYJNY :)

Zbiórka Turnus REHABILITACYJNY :) - zdjęcie główne

Turnus REHABILITACYJNY :)

166 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Justyna Błoch-Kamassa - awatar

Justyna Błoch-Kamassa

Organizator zbiórki

GŁÓWNYM CELEM ZBIERANIA ŚRODKÓW JEST SFINANSOWANIE KOSZTOWNEGO POBYTU NA TURNUSACH REHABILITACYJNYCH , KTÓRE SĄ NIEZBĘDNYM ELEMENTEM POPRAWY JAKOŚCI ZDROWIA MATEUSZKA. 

MATEUSZEK URODZIŁ SIĘ W 28 TYGODNIU, 7 LAT TEMU, Z WIELOMA WADAMI : NIEDOSŁUCHEM NA OBA USZKA (55 dB) , NIEWYDOLNOŚCIĄ NEREK DO TEGO STOPNIA , IŻ PRAWA NERKA JEST CAŁKOWICIE NIE CZYNNA , A LEWA FUNKCJONUJE TYLKO DZIĘKI WYŁONIONEJ PRZETOCE m.SOBERA. PODCZAS JEDNEJ Z WIELU OPERACJI RATUJĄCEJ MATIEMU ŻYCIE , PRZY ZAKŁADANIU DROGI CENTRALNEJ USZKODZONO NERW W LEWEJ RĄCZCE. SKUTKIEM TEGO JEST PRZYKURCZ RĘKI (porażenie nerwu promieniowego) DO DNIA DZISIEJSZEGO. DZIĘKI NIEUSTAJĄCEJ REHABILITACJI  OD SAMEGO POCZĄTKU POWSTAŁEGO SCHORZENIA CZYLI OD PONAD 7 LAT RACZKA Z ROKU NA ROK JEST W CORAZ LEPSZEJ KONDYCJI.

Z PRZYCZYN NEUROLOGICZNYCH , NIEDAWNO ODKRYTYCH PRZEZ LEKARZY I TERAPEUTÓW MATI MA PROBLEMY Z PRAWIDŁOWYM CHODEM. WYMAGA TO OBECNIE SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU I DODATKOWYCH GODZIN TERAPII CHODU.

ZEBRANE PIENIĄŻKI POMOGĄ NAM NA ZREALIZOWANIE DODATKOWYCH GODZIN NA LECZENIE DYSFUNKCJI RĘKI I NÓŻKI W OŚRODKACH REHABILITACYJNYCH.


MATEUSZEK JEST PODOPIECZNYM FUNDACJI ,,KOLOROWY ŚWIAT,, , UCZĘSZCZA TAM OBECNIE , OD WRZEŚNIA DO SZKOŁY.  

MATIŚ POMIMO SWOICH NIEDOMAGAŃ JEST BARDZO POGODNYM DZIECKIEM :) UWIELBIA WYGŁUPY NA BASENIE CZY TO PLACU ZABAW :) JEST ZAGORZAŁYM FANEM WSZELKICH POJAZDÓW SZYNOWYCH ORAZ SAMOLOTÓW. JEGO ULUBIONYM BOHATEREM Z BAJEK są ciuchcie : TOMEK, KUBA, PIOTRUŚ  I  NIEZŁOMNY POGROMCA PRZESTĘPCZOŚCI , KTÓRYM bez wątpienia JEST BATMAN :)

Z GÓRY WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY ZA ZBLIŻENIE NAS DO REALIZACJI NASZYCH PLANÓW DZIĘKI NAWET NAJDROBNIEJSZYM WPŁATOM :) 

WSZELKIE INFORMACJE NA BIEŻĄCO ZAMIESZAMY NA  FANPAGA MATISIA, NA FACEBOOKU https://www.facebook.com/MateuszKamassa/ ZNAJDZIECIE TAM RELACJE Z TURNUSÓW, TERAPII ZAJĘCIOWEJ I Z CODZIENNYCH SPRAWY :) ZAPRASZAMY :) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
166 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Justyna Błoch-Kamassa - awatar

Justyna Błoch-Kamassa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij