Zbiórka Zbiórka na  sprawne auto - zdjęcie główne

Zbiórka na sprawne auto

20 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
arkadiusz pawłowski - awatar

arkadiusz pawłowski

Organizator zbiórki

Witam jestem Arek i jestem po ciężkim wypadku w którym straciłem ręke     ,na przeciw problemów  zdałem prawo jazdy , i kupiłem swoje pierwsze autko, mazda 323 za całe 850zł  po pół roku jednak jest w takim stanie technicznym że autko nie nadaje sie ani do remontu ani do jazdy korozja juz bierze pożądnie

nie mam z czego odłożyć renta ledwo starcza na życie a autko utrzymywałem z podwożenia ludzi w różne miejsca  jednak ze autko w samej bezynie   to nie wystarczy na dobry serwis  dlatego ,proszę was  o pomoc w zbiórce na AUTKO w dobrym stanie technicznym   i najlepiej w gazie   ze skrzynią automatyczną   bardzo mało aut  do tego pułapu cenowego

najlepiej mi się marzy  jakieś autko  starsze ale w bdb stanie    mam na upatrzeniu  troszkę nowszy model takiej mazdy jak mojej  za 6000zł  i tyle chciał bym uzbierać  

bardzo dziękuje za wpłaty 


20 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
arkadiusz pawłowski - awatar

arkadiusz pawłowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Add alt here
Dołącz do listy

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail