
Witam jestem Arek i jestem po ciężkim wypadku w którym straciłem ręke ,na przeciw problemów zdałem prawo jazdy , i kupiłem swoje pierwsze autko, mazda 323 za całe 850zł po pół roku jednak jest w takim stanie technicznym że autko nie nadaje sie ani do remontu ani do jazdy korozja juz bierze pożądnie
nie mam z czego odłożyć renta ledwo starcza na życie a autko utrzymywałem z podwożenia ludzi w różne miejsca jednak ze autko w samej bezynie to nie wystarczy na dobry serwis dlatego ,proszę was o pomoc w zbiórce na AUTKO w dobrym stanie technicznym i najlepiej w gazie ze skrzynią automatyczną bardzo mało aut do tego pułapu cenowego
najlepiej mi się marzy jakieś autko starsze ale w bdb stanie mam na upatrzeniu troszkę nowszy model takiej mazdy jak mojej za 6000zł i tyle chciał bym uzbierać
bardzo dziękuje za wpłaty
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!