Pierwsza Proteza nogi lewej.

15 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Janioł - awatar

Michał Janioł

Organizator zbiórki

Witam, zbieram pieniądze na wykonanie protezy nogi. W listopadzie ubiegłego roku miałem amputacje nogi powyżej kolana, a w maju bieżącego roku reamputacje ponieważ był błąd w sztuce lekarskiej i kość przebijała skórę na zakończeniu kikuta.

NfZ refunduje protezę w wysokości 5500pln, mops dodaje 8750pln, co daje około 14000pln.

Fakturę proforma mam wystawioną od protetyka na wysokośc 25000pln. Jest to jedna z tańszych protez umożliwiających powrót do pracy, poruszania się w sposób w miarę naturalny, i pozwalających na w miarę normalne życie.

Odkąd straciłem noge, skończyło się moje życie towarzyskie, praktycznie każda czynność to dla mnie wielkie wyzwanie.

Straciłem pewność siebie, wiarę w ludzi, chęć życia. Gdyby 1000 osób podarowało mi po 10pln w ciągu dwóch miesięcy mógłbym znowu żyć, cieszyć się życiem, zawalczyć o straconą miłość. Mam 28 lat, w teorii jestem w sile wieku, ale niestety ograniczają mnie bariery nie do pokonania bez pomocy innych ludzi.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Robert Różański - awatar

    Robert Różański

    16.12.2022
    16.12.2022

    powodzenia

15 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Janioł - awatar

Michał Janioł

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Robert Różański - awatar
Robert Różański
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij