Michael Serval - awatar

Michael Serval

Organizator zbiórki

Witam , postanowiłem tutaj zamieścic prośbe o pomoc dla pani Basi ..... Od wielu lat starałem się zawsze pomóc jak tylko mogłem ale na chwile obecną nie jestem w stanie ''aż tak''  pomóc stąd prośba moja tutaj o jakie kolwiek wsparcie.

Pani Basia to starsza schorowana samotna kobieta która niestety zmagając sie z nowotworem i wieloma chorobami nie jest w stanie liczyć na czyjąś pomoc. Sama utrzymuje się z niskiej renty chorobowej tj.  680zl ,kiedy mogła i miała siły dorabiała sobie jak mogła , w tej chwili zdrowie jej na to już  nie pozwala.

Mimo wielu chorób i zmagań z życiem z uśmiechem na twarzy  zawsze starała sie każdemu jakoś pomóc ,to wsparciem to drobnym czynem,jak tylko mogła i dziś niestety sama potrzebuje tej pomocy i to w duzym stopniu.

Dlatego bardzo proszę o wsparcie tej zbiórki,  aby udało sie nam uzbierać nasz cel jakim jest 9,000 zł ,  jest to kwota która pozwoli spłacic zadłużenie w firmie udzielającej pożyczek(chyba nie mogę podawać nazw), kupno lodówki która jak pech chciał zepsuła się i zakup niezbędnego opału. Reszta pieniędzy pomoże na stabilne funkcjonowanie ,rachunki , dojazdy do lekarzy badania  i wiele leków które muszą być wykupione każdego miesiąca.Niech ten Nowy Rok zacznie się i będzie tym Nowym i lepszym...

Z góry bardzo ale to bardzo dziękuje za wsparcie .


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.02.17
  13.02.17

  powodzenia, może znajdzie się więcej ludzi o dobrym sercu :D

  • Michael Serval - awatar

   Michael Serval - Organizator zbiórki

   16.02.17
   16.02.17

   baaardzo dziekuje kazda nawet drobna kwota sie sprzyda w tym przypaku i oby wiecej ludzi jak Ty :* jeszcze raz wielkie dzieki :)

Michael Serval - awatar

Michael Serval

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij