Zbiórka Bezpieczeństwo Strażaka - miniaturka zdjęcia

Bezpieczeństwo Strażaka

Zbiórka Bezpieczeństwo Strażaka - zdjęcie główne

Bezpieczeństwo Strażaka

902 zł z 3 600 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać teraz
 
Adrian Laskowski - awatar

Adrian Laskowski

Organizator zbiórki

Witam. Nazywam się Adrian Laskowski . Służę w ochotniczej straży Pożarnej. Zbieram na nowy Mundur bojowy. Mundur na ktory zbieram jest lżejszy, odporniejszy oraz wygodniejszy w Działaniach Ratowniczo - Gasniczych, w których regularnie biorę udział. Po zebraniu pożądanej  kwoty będę w stanie zakupić mundur w którym będę mógł dbać o bezpieczeństwo Mieszkańców oraz  Swoje. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Adrian Laskowski - awatar

  Adrian Laskowski

  15.03.19
  15.03.19

  Dziękuję Bardzo za to że Chcecie mi pomóc i za wpłacone pieniążki jeszcze trochę i nowe Buty Bojowe trafia Do mnie. Dziękuję 😍

Komentarze


 • Marta - awatar

  Marta

  21.03.19
  21.03.19

  Pomagam, bo sprawia mi to przyjemność. Pomagam , bo życie jest zbyt krótkie, aby myśleć tylko o sobie. Każdy mój dobry uczynek sprawia ,że czuję się lepszym człowiekiem.

 • Justyna Sawicka - awatar

  Justyna Sawicka

  15.03.19
  15.03.19

  Mam nadzieję że się uda ✊✊

  • Adrian Laskowski - awatar

   Adrian Laskowski - Organizator zbiórki

   15.03.19
   15.03.19

   Dziękuję Justynka

 • Martyna Kuć - awatar

  Martyna Kuć

  07.03.19
  07.03.19

  powodzenia :)

  • Adrian Laskowski - awatar

   Adrian Laskowski - Organizator zbiórki

   07.03.19
   07.03.19

   Dziękuję

902 zł z 3 600 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać teraz
 
Adrian Laskowski - awatar

Adrian Laskowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Sebastian Kruszelnicki - awatar
Sebastian Kruszelnicki
100
Mirek Sroka - awatar
Mirek Sroka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
KRZYSZTOF TERLECKI - awatar
KRZYSZTOF TERLECKI
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Aneta - awatar
Aneta
10
Judyta - awatar
Judyta
10
Marta - awatar
Marta
10
Katarzyna D. - awatar
Katarzyna D.
20
Justyna Sawicka - awatar
Justyna Sawicka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij