Zbiórka 1000os40 szukający pracy - zdjęcie główne

1000os40 szukający pracy

1 265 zł  z 14 500 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Izabela Syrówka - awatar

Katarzyna Izabela Syrówka

Organizator zbiórki

PROGRAM

Jest to program który nazwałam #1000dla40+, czyli chciałabym pomóc 1000 osób powyżej 40 roku życia, które potrzebują wsparcia w profesjonalnym przygotowaniu się do aktywnego poszukiwania pracy.

W ramach wiedzy, która dostaną, będzie m.in:

napisanie CV, zrobienie profilu na Linkedin, przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej. Będzie to nie tylko mini-kurs online, ale także kilka webinarów z możliwością dyskusji.

Programem chcę objąć 1 .000 osób. Będzie trwał 3 miesiące.

Chce nagrać kurs online bazujący na moim doświadczeniu i moich klientów, a także zebranych informacji z rynku pracy : "Jak skutecznie przygotować się do szukania pracy?". Dodam także dwa raporty rynkowe: "O kompetencjach przyszłości" oraz "O rynku pracy"

FUNDUSZE

Fundusze chcę wykorzystać na oprogramowanie oraz wynagrodzenie dla pracowników, tj:

1/platformę do postawienia kursu,- ok 1700zł

2/aplikację do zbierania kontaktów dla chętnych oraz mailingu z nimi- ok 1500zł

3/obsługę prawną programu #1000dla40+- ok 2000zł

4/promocję programu w social mediach- ok 3000zł

5/wsparcie osób pracujących przy obsłudze (nagranie video, montaż, grafika, reklamy, obsługa uczestników)- ok 6000zł

Ja za swoją pracę nie pobieram wynagrodzenia. Będę zbierać rachunki i FV, i bardzo chętnie podzielę się na koniec programu wynikami zarówno kosztów, jak i osób które wzięły udział w programie.

UCZESTNICY PROGRAMU

Uczestnicy, którzy będą mogli wziąć udział w programie, powinni spełniać 3 warunki:

1/ być w wieku powyżej 40 roku życia.

2/aktywnie przejść cały program, zrobić wszystkie ćwiczenia, wziąć udział we wszystkich webinarach itd.

3/ napisać opinię o programie #1000dla40+ (co mu/jej to dało?, czego brakowało?, itd)

Jeżeli uczestnicy w ciągu 3 miesięcy od zakończenia programu znajdą pracę, będą mogli wpłacić dowolną kwotę na program#1000dla40+, aby odblokować kolejne miejsca, dla kolejnych chętnych.

DLACZEGO TO ROBIĘ?

Marzą mi się ludzie szczęśliwi zawodowo, ludzie samoświadomi i spełnieni w swojej drodze zawodowej. A także by wszyscy pracowali w zawodach, do których są stworzeni, takich, które ich pasjonują i rozwijają. Dlatego tu jestem i dlatego chcę pomóc tym, którzy w tych trudnych czasach potrzebują wsparcia. Z moich ostatnich spotkań z ludźmi szukającymi pracy dowiedziałam się, że osoby powyżej 40 roku życia mają większe trudności w znalezieniu pracy,  wiele osób nie wie nawet co to jest LinkedIn i co równie ważne, często już w tym wieku nie wierzą w siebie ,ani w to że znajdą dobrą pracę. 

Mogę i chcę te osoby wesprzeć.

O MNIE

Jestem akredytowanym Mentorem kariery zawodowej EMCC oraz certyfikowanym Coachem Gallupa, a także praktykiem biznesu z ponad 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu strategicznym, konsultingu biznesowym. 

Prowadzę wykłady dla studentów o tematyce biznesowej i aktywizacji zawodowej na kilku polskich uczelniach, m.in. Uniwersytecie SWPS i Politechnice Warszawskiej w ramach Akademii Rozwoju Studentów, a także wykładałam podczas PMDays na SGH.

Wspieram ludzi którzy poszukują swojej drogi zawodowej.  Teraz chcę wesprzeć tych którzy zostali bez pracy i są w grupie wiekowej 40+.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Izabela Syrówka - awatar

  Katarzyna Izabela Syrówka

  02.01.2021
  02.01.2021

  Dzien Dobry,
  z okazji Nowego Roku życzę Ci wszystkiego dobrego!
  Chciałam napisać że program cały czas działa. Za kilka dni wystartuje kolejna, 4 edycja. Zapisanych jest 53 os.
  Uczestnicy bardzo sobie chwalą udział w programie.
  A ja, raz jeszcze dziękuję za Twoje wsparcie, wtedy kiedy potrzebowałam uruchomić program!:)

  Dobrego roku życzę!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.06.2020
  17.06.2020

  Trzymam kciuki! :)

 • Michalina - awatar

  Michalina

  09.06.2020
  09.06.2020

  Powodzenia!

 • Maćko - awatar

  Maćko

  05.06.2020
  05.06.2020

  powodzenia, popieram rękami i nogami ;)

  • Katarzyna Izabela Syrówka - awatar

   Katarzyna Izabela Syrówka - Organizator zbiórki

   05.06.2020
   05.06.2020

   Wielkie dzięki!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.06.2020
  03.06.2020

  Świetna inicjatywa!

  • Katarzyna Izabela Syrówka - awatar

   Katarzyna Izabela Syrówka - Organizator zbiórki

   05.06.2020
   05.06.2020

   Dziękuję bardzo!

1 265 zł  z 14 500 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Izabela Syrówka - awatar

Katarzyna Izabela Syrówka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Wioletta M. - awatar
Wioletta M.
100
Magda Więckowska - awatar
Magda Więckowska
100
Małgorzata Boratyńska - awatar
Małgorzata Boratyńska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Luthien Dorota Łańcucka - awatar
Luthien Dorota Łańcucka
15
Eliza - awatar
Eliza
10
Anna - awatar
Anna
50
Łukasz Oczkowicz - awatar
Łukasz Oczkowicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij