Zbiórka Na 10. urodziny Kociej Łapki - miniaturka zdjęcia

Na 10. urodziny Kociej Łapki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na 10. urodziny Kociej Łapki - zdjęcie główne

Na 10. urodziny Kociej Łapki

6 940 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 133 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

10 000 NA 10. URODZINY KOCIEJ ŁAPKI!

Dziś, tj. 10 kwietnia 2023 r., obchodzimy 10-lecie naszej działalności. Za nami 3652 dni niezwykle trudnych, ale zarazem niesamowicie pięknych momentów! Wiele łez, trudnych decyzji, krytycznych sytuacji, ale też ogrom wdzięczności, mnóstwo wzruszenia i miłości. Dlatego dziś chcielibyśmy podziękować wszystkim, których los postawił na naszej krętej drodze. I choć czasem byliście tylko na chwilę, chcemy, żebyście wiedzieli, że to również dzięki Wam jesteśmy tu, gdzie jesteśmy dzisiaj i to dzięki Wam dzieje się dobro! Dziękujemy! 💜

Z tej okazji postanowiliśmy też stworzyć zbiórkę, by móc wejść w kolejny rok naszej działalności nieco łatwiej, bez ciągłego martwienia się, za co pokryjemy faktur za leczenie naszych podopiecznych, za co kupimy im chociażby karmę i żwirek.

Mamy nadzieję, że w tym szczególnym dni zechcecie nadal wspierać naszych podopiecznych. I zostaniecie z nami jak najdłużej! Niech to dobro ciągle trwa! 💜


KIM JESTEŚMY?

Kocia Łapka to dom tymczasowy, w którym bezdomne koty mają szansę poznać życie takim, na jakie zasługuje każdy zwierzak! W spokoju, miłości i poczuciu bezpieczeństwa. Wtedy wracają do zdrowia, a także od nowa uczą się, że człowiek potrafi bezgranicznie kochać. Nasi podopieczni mieszkają z nami, bo dom tymczasowy to nie schronisko, i to jest jego największa zaleta.

Kocia Łapka to grupa lokalna Fundacji Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt VIVA!

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2013 r. na terenie Pruszkowa, z czasem jednak zaczęliśmy pomagać kotom z okolicznych miejscowości i Warszawy. Naszą misją jest pomoc bezdomnym i wolno żyjącym kotom. Tym dzikim zapewniamy jedzenie, profilaktykę i zabiegi kastracji. Budujemy domki i współpracujemy z karmicielami. Oswojonym kotom szukamy bezpiecznych i odpowiedzialnych domów stałych. Pod naszą opieką jest obecnie ok. 50 kotów. Poza kotami opiekujemy się też psem Luną, zostawioną przez człowieka w lesie.

Poza tym staramy się edukować i zwracać uwagę ludzi na tematy dotyczące odpowiedniego traktowania zwierząt: konieczności kastracji zwierząt domowych i wolno żyjących, wypadków z udziałem kotów wynikających z braku zabezpieczeń, otwierania okien piwnicznych, zapewnienia opieki i budek kotom wolno żyjącym, a także prowadzimy kampanie edukacyjne zwracające uwagę na problemy behawioralne kotów, w tym staramy się obalić mity dotyczące kocich zachowań.

Swoją działalność opieramy wyłącznie na nieodpłatnej pracy wolontariuszy i wsparciu finansowym ze strony Darczyńców. Aby nasza pomoc miała odzwierciedlenie w rzeczywistości, musimy stale pozyskiwać środki na ten cel. Aby nam pomóc, można przekazać darowiznę, 1,5% podatku lub wesprzeć naszych podopiecznych wpłatą na konto lub zbiórki.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • eMBe Częstochowa - awatar

  eMBe Częstochowa

  06.10.2023
  06.10.2023

  Pozdrowienia dla wszystkich sierściaków z Kociej! :)

 • Drucik i Śrubka - awatar

  Drucik i Śrubka

  13.04.2023
  13.04.2023

  Sto lat, Kocia Łapko 🙌💛

 • SP 47 Samorząd Uczniowski - awatar

  SP 47 Samorząd Uczniowski

  11.04.2023
  11.04.2023

  Samorząd pozdrawia koty

 • Bubu i Faro - awatar

  Bubu i Faro

  11.04.2023
  11.04.2023

  Sto lat Kocia Łapko! Pozdrowienia od adopciaków ze słonecznego balkonu :)

 • Nika - awatar

  Nika

  11.04.2023
  11.04.2023

  Życzę by nadal udawało się ratować koty, znaleźć im domy by mogły w spokoju myć sobie Kocie Łapki 😻

6 940 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 133 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 133

Justyna - awatar
Justyna
100
Nika - awatar
Nika
28
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
62
Nika - awatar
Nika
16
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
14
Nika - awatar
Nika
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Franek i Guffi - awatar
Franek i Guffi
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij