10. LGBT Film Festival 2019

13 072 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 207 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

10. jubileuszowy LGBT Film Festival 2019

Po raz 10. zabierzemy Was w podróż dookoła filmowego świata.

Przybliżymy Wam najciekawsze produkcje, które rzadko goszcząc w mainstreamowych salach kinowych, pokazują nam rzeczywistość, której jesteśmy nieodłączną częścią. Filmy pokazywane podczas festiwalu to historie o wolności, o równości, o różnorodności, o wyzwaniach jakie niesie świat. Opowiadają historie całej naszej społeczności jak i indywidualnych przypadków, są bogate w niepowtarzalne scenariusze.

Festiwal to wielkie wydarzenie a także okazja do tego, by poczuć naszą wspólnotę, jej siłę i tożsamość, ogromną różnorodność. 

Najważniejszym celem festiwalu jest wywołanie ciekawości, zainteresowania, dyskusji, które prowadzić mają do tolerancji, akceptacji i zrozumienia.

To wszystko nie uda się bez Was, bez Waszego wsparcia, Waszej pomocy.

The 10th Jubilee LGBT Film Festival 2019

For the 10th time we'd like to invite you for a journey around the cinematic world. We will bring you the most interesting pictures which-while being rarely shown in mainstream theaters - present the reality we live in. Films you can see here tell us stories about freedom, equality, diversity and challenges of this modern world. These stories depict the whole community as well as individual human - beings, presenting unique scenarios.

This Festival is not only a big cinema event, it's also a great opportunity to experience what it means to be a part of our community, to feel its identity, strenght and diversity.

Our aim is to draw attention, inspire imagination and help to understand the positive impact we can have if we promote the idea of tolerance, acceptance and friendship.

It won't be possible without your support and help. It won't happen without YOU.

LGBT Film Festival is a great platform to exchange our views. That's why want to enrich our screenings with debates, discussions and conversations with prominent panelists.

Today we would like to ask for your support - be a part of our Festival!

Who are we?

The Festival is organized by FilmGramm Foundation, which overall activity is driven by film. It focuses on two flagship projects:

- LGBT Film Festival

- African Cinema Festival "Afrykamera".

The Foundation supports bottom - up initiatives fighting homophobia and racially - motivated violence.

What we collect the money for?

The majority of the organizational cost has been already covered by us. We are continuously trying to acquire new sponsors, donors and barter agreements.

But to be sure our Festival doesn't disappoint our viewers and creators, we need your support.

Developing this Festival requires strong and brave people. We exist thanks to good people and their need for participating in somethinq  unique. Thank you!


Festiwal to przestrzeń wymiany światopoglądów. Zależy nam, aby jak najwięcej projekcji filmowych wzbogacić o debaty, dyskusje, rozmowy z wybitnymi panelistami i panelistkami. 

Zwracamy się dziś właśnie do Ciebie, wesprzyj festiwal i bądź jego częścią!Kim jesteśmy?

Organizacją festiwalu zajmuje się Fundacja FilmGramm, której główną osią działalności jest film. Koncentruje swoją działalność na dwóch projektach flagowych, są to:

- LGBT Film Festival;

- Festiwal Kina Afrykańskiego "Afrykamera".

Oddolne inicjatywy, zwalczające homofobię oraz przemoc motywowaną rasowo.

Na co zbieramy?

Znaczną część kosztów związanych z organizacją LGBT Film Festival udało nam się pokryć samodzielnie. Pozyskujemy drobnych sponsorów, darczyńców, podpisujemy umowy barterowe.

Aby jednak festiwal mógł utrzymać poziom i nie zawiódł Widzów i Twórców, potrzebujemy Twojego wsparcia.

Wsparcie, którego potrzebujemy zostanie przeznaczone na:

- koszty organizacyjne festiwalu (logistyka filmów, materiały drukowane, przygotowanie filmów do emisji);

- koszty debat i spotkań z panelistami i panelistkami;

- oprawę techniczną;

- częściowe pokrycie kosztów licencji.

Liczy się każda kwota. W podziękowaniu za Wasze wsparcie:

- do 50 zł - podziękowania na FB;

- 100 - 150 zł - torba festiwalowa + niespodzianka;

- 200 - 250 zł - torba festiwalowa + niespodzianka + 2 bilety na wybrane (różne) seanse filmowe we wskazanym przez Was mieście festiwalowym;

- 300 i powyżej - torba festiwalowa + niespodzianka + akredytacja organizatora na wszystkie filmy we wskazanym przez Was mieście festiwalowym.

Kontakt w sprawie logistyki upominków: [email protected]

Rozwój festiwalu wymaga silnych i odważnych osób. Istniejemy dzięki dobrym ludziom i ich potrzebie tworzenia czegoś wyjątkowego. DZIĘKUJEMY!


Komentarze


 • Maciek Kobiałka - awatar

  Maciek Kobiałka

  31.03.2019
  31.03.2019

  powodzenia! super wydarzenie!

 • Marciny2 - awatar

  Marciny2

  20.03.2019
  20.03.2019

  Kolejny rok wspieramy i życzymy powodzenia! 👍🏻👍🏻👍🏻

  • LGBT Film Festival - awatar

   LGBT Film Festival - Organizator zbiórki

   20.03.2019
   20.03.2019

   Ogromnie DZIĘKUJEMY

 • Wojciech Zawadzki - awatar

  Wojciech Zawadzki

  19.03.2019
  19.03.2019

  Co roku czekam na Festival. Dziękuję :)

  • LGBT Film Festival - awatar

   LGBT Film Festival - Organizator zbiórki

   19.03.2019
   19.03.2019

   Miło nam bardzo, dziękujemy :)

 • Jakub Kostewicz - awatar

  Jakub Kostewicz

  19.03.2019
  19.03.2019

  czekam na pokazy w moim mieście!!!

  • LGBT Film Festival - awatar

   LGBT Film Festival - Organizator zbiórki

   19.03.2019
   19.03.2019

   A jakie to miasto Jakubie?

 • Justyna Mętrak - awatar

  Justyna Mętrak

  19.03.2019
  19.03.2019

  Dziękuję, że jesteście. Z niecierpliwością czekam na mój trzeci festiwal!

  • LGBT Film Festival - awatar

   LGBT Film Festival - Organizator zbiórki

   19.03.2019
   19.03.2019

   Dziękujemy kochana za miłe słowa i wsparcie :)

13 072 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 207 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 207

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karina - awatar
Karina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paweł Panfil - awatar
Paweł Panfil
18
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Olga - awatar
Olga
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij