owner

Agnieszka Gola-Rakowska

Organizator zbiórki

Zbiórka

Film 110 %

Rywalizacja i mordercza walka, zmaganie się z własnymi słabościami, nadludzki wysiłek i presja, radość zwycięstw i ciężar samotnych porażek, hejt i uwielbienie kibiców. Kim są sportowi idole? Czym różnią się od innych? Poznaj cenę zwycięstwa!

"110%” - to filmowa opowieść o marzeniach, pasji, odwadze sięgania do gwiazd i smaku zwycięstw. Kulisy wyczynowego sportu w relacji tych, którzy na naszych oczach stają się legendą. 

Photo

110 % dla dzieci walczących z nowotworami

Korzystając z zainteresowania mediów związanych z filmem, jako jego twórcy staramy się zrobić coś jeszcze - prawdopodobnie coś znacznie ważniejszego niż sam film. Chcemy wspólnie z Wami spełnić marzenie 22 chorych na nowotwór dzieci z Fundacji "Mam marzenie", które marzą o wycieczce do Disneylandu. I wierzymy, że wspólnie z Wami nam się to uda. Dlatego właśnie w tym momencie prosimy Cię o pomoc!

Photo

Wspólnie zbierzmy 110 tys. zł!

Chcemy wysłać do Disneylandu 22 ciężko chorych dzieci wraz z ich opiekunami. Wyjazd zostanie zorganizowany przez Fundację "Mam marzenie", której misją jest spełnianie marzeń dzieci, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność Fundacja dostarcza chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wnoszą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

Koszt organizacji całego przedsięwzięcia to 144 500 zł. Nie jesteśmy w stanie zebrać tak wielkiej kwoty bez Waszej pomocy! W akcję włączyli się już sportowcy występujący w filmie, którzy podczas premiery filmu przekażą cenne prezenty do zlicytowania na aukcji. Ale to nie wystarczy. Aby marzenia dzieci mogły się spełnić, musimy dać z siebie tu i teraz swoje 110 %. W ramach akcji na portalu Pomagam.pl wspólnie zbierzmy znaczną część potrzebnej kwoty - zbierzmy 110 tys. zł. 

Photo

Twoje 110 procent!

Jeśli czytasz te słowa, pamiętaj że Ty też możesz zmieniać świat na lepsze. Też możesz dać z siebie 110 %. Nie ważne, czy będzie to 5, 10 czy 100 zł. Jeśli wszyscy razem damy z siebie 110%, na pewno nam się uda! Prosimy Cię o wsparcie tej akcji właśnie teraz!

Pamiętajcie, że Pomagam.pl umożliwia dokonanie płatności przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, PayPal’a, tradycyjnych przelewów bankowych oraz w okienku na poczcie. Możecie nas wesprzeć bez rejestracji na portalu.

Dziękujemy, za Twoje 110% w spełnianiu marzeń dzieciaków!

Photo

Komentarze

 • Gall

  25.02.16
  25.02.16

  Miłej podróży dzieciaczki ☺

owner

Agnieszka Gola-Rakowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 5

 • Avatar boguslaw
  50
  boguslaw
 • Avatar Karolina
  5
  Karolina
 • Avatar Gall
  50
  Gall
 • Avatar Patrycja
  10
  Patrycja
 • Avatar Łukasz
  100
  Łukasz

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę