110 % dla dzieciaków

215 zł  z 110 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Gola-Rakowska - awatar

Agnieszka Gola-Rakowska

Organizator zbiórki

Film 110 %

Rywalizacja i mordercza walka, zmaganie się z własnymi słabościami, nadludzki wysiłek i presja, radość zwycięstw i ciężar samotnych porażek, hejt i uwielbienie kibiców. Kim są sportowi idole? Czym różnią się od innych? Poznaj cenę zwycięstwa!

"110%” - to filmowa opowieść o marzeniach, pasji, odwadze sięgania do gwiazd i smaku zwycięstw. Kulisy wyczynowego sportu w relacji tych, którzy na naszych oczach stają się legendą. 

Zdjęcie opisu zbiórki 110 % dla dzieciaków

110 % dla dzieci walczących z nowotworami

Korzystając z zainteresowania mediów związanych z filmem, jako jego twórcy staramy się zrobić coś jeszcze - prawdopodobnie coś znacznie ważniejszego niż sam film. Chcemy wspólnie z Wami spełnić marzenie 22 chorych na nowotwór dzieci z Fundacji "Mam marzenie", które marzą o wycieczce do Disneylandu. I wierzymy, że wspólnie z Wami nam się to uda. Dlatego właśnie w tym momencie prosimy Cię o pomoc!

Zdjęcie opisu zbiórki 110 % dla dzieciaków

Wspólnie zbierzmy 110 tys. zł!

Chcemy wysłać do Disneylandu 22 ciężko chorych dzieci wraz z ich opiekunami. Wyjazd zostanie zorganizowany przez Fundację "Mam marzenie", której misją jest spełnianie marzeń dzieci, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność Fundacja dostarcza chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wnoszą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

Koszt organizacji całego przedsięwzięcia to 144 500 zł. Nie jesteśmy w stanie zebrać tak wielkiej kwoty bez Waszej pomocy! W akcję włączyli się już sportowcy występujący w filmie, którzy podczas premiery filmu przekażą cenne prezenty do zlicytowania na aukcji. Ale to nie wystarczy. Aby marzenia dzieci mogły się spełnić, musimy dać z siebie tu i teraz swoje 110 %. W ramach akcji na portalu Pomagam.pl wspólnie zbierzmy znaczną część potrzebnej kwoty - zbierzmy 110 tys. zł. 

Zdjęcie opisu zbiórki 110 % dla dzieciaków

Twoje 110 procent!

Jeśli czytasz te słowa, pamiętaj że Ty też możesz zmieniać świat na lepsze. Też możesz dać z siebie 110 %. Nie ważne, czy będzie to 5, 10 czy 100 zł. Jeśli wszyscy razem damy z siebie 110%, na pewno nam się uda! Prosimy Cię o wsparcie tej akcji właśnie teraz!

Pamiętajcie, że Pomagam.pl umożliwia dokonanie płatności przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, PayPal’a, tradycyjnych przelewów bankowych oraz w okienku na poczcie. Możecie nas wesprzeć bez rejestracji na portalu.

Dziękujemy, za Twoje 110% w spełnianiu marzeń dzieciaków!

Zdjęcie opisu zbiórki 110 % dla dzieciaków

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Gall - awatar

    Gall

    25.02.2016
    25.02.2016

    Miłej podróży dzieciaczki ☺

215 zł  z 110 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Gola-Rakowska - awatar

Agnieszka Gola-Rakowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

boguslaw - awatar
boguslaw
50
Karolina - awatar
Karolina
5
Gall - awatar
Gall
50
Patrycja - awatar
Patrycja
10
Łukasz - awatar
Łukasz
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij