Zbiórka 110 % dla dzieciaków - miniaturka zdjęcia

110 % dla dzieciaków

110 % dla dzieciaków

215 zł z 110 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Agnieszka Gola-Rakowska - awatar

Agnieszka Gola-Rakowska

Organizator zbiórki

Film 110 %

Rywalizacja i mordercza walka, zmaganie się z własnymi słabościami, nadludzki wysiłek i presja, radość zwycięstw i ciężar samotnych porażek, hejt i uwielbienie kibiców. Kim są sportowi idole? Czym różnią się od innych? Poznaj cenę zwycięstwa!

"110%” - to filmowa opowieść o marzeniach, pasji, odwadze sięgania do gwiazd i smaku zwycięstw. Kulisy wyczynowego sportu w relacji tych, którzy na naszych oczach stają się legendą. 

Zdjęcie opisu zbiórki 110 % dla dzieciaków

110 % dla dzieci walczących z nowotworami

Korzystając z zainteresowania mediów związanych z filmem, jako jego twórcy staramy się zrobić coś jeszcze - prawdopodobnie coś znacznie ważniejszego niż sam film. Chcemy wspólnie z Wami spełnić marzenie 22 chorych na nowotwór dzieci z Fundacji "Mam marzenie", które marzą o wycieczce do Disneylandu. I wierzymy, że wspólnie z Wami nam się to uda. Dlatego właśnie w tym momencie prosimy Cię o pomoc!

Zdjęcie opisu zbiórki 110 % dla dzieciaków

Wspólnie zbierzmy 110 tys. zł!

Chcemy wysłać do Disneylandu 22 ciężko chorych dzieci wraz z ich opiekunami. Wyjazd zostanie zorganizowany przez Fundację "Mam marzenie", której misją jest spełnianie marzeń dzieci, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność Fundacja dostarcza chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wnoszą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

Koszt organizacji całego przedsięwzięcia to 144 500 zł. Nie jesteśmy w stanie zebrać tak wielkiej kwoty bez Waszej pomocy! W akcję włączyli się już sportowcy występujący w filmie, którzy podczas premiery filmu przekażą cenne prezenty do zlicytowania na aukcji. Ale to nie wystarczy. Aby marzenia dzieci mogły się spełnić, musimy dać z siebie tu i teraz swoje 110 %. W ramach akcji na portalu Pomagam.pl wspólnie zbierzmy znaczną część potrzebnej kwoty - zbierzmy 110 tys. zł. 

Zdjęcie opisu zbiórki 110 % dla dzieciaków

Twoje 110 procent!

Jeśli czytasz te słowa, pamiętaj że Ty też możesz zmieniać świat na lepsze. Też możesz dać z siebie 110 %. Nie ważne, czy będzie to 5, 10 czy 100 zł. Jeśli wszyscy razem damy z siebie 110%, na pewno nam się uda! Prosimy Cię o wsparcie tej akcji właśnie teraz!

Pamiętajcie, że Pomagam.pl umożliwia dokonanie płatności przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, PayPal’a, tradycyjnych przelewów bankowych oraz w okienku na poczcie. Możecie nas wesprzeć bez rejestracji na portalu.

Dziękujemy, za Twoje 110% w spełnianiu marzeń dzieciaków!

Zdjęcie opisu zbiórki 110 % dla dzieciaków

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Gall - awatar

    Gall

    25.02.16
    25.02.16

    Miłej podróży dzieciaczki ☺

215 zł z 110 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Agnieszka Gola-Rakowska - awatar

Agnieszka Gola-Rakowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

boguslaw - awatar
boguslaw
50
Karolina - awatar
Karolina
5
Gall - awatar
Gall
50
Patrycja - awatar
Patrycja
10
Łukasz - awatar
Łukasz
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij