Zbiórka Pomoc dla Autystycznego Kubusia. - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Autystycznego Kubusia. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla Autystycznego Kubusia. - zdjęcie główne

Pomoc dla Autystycznego Kubusia.

60 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Ziaja - awatar

Damian Ziaja

Organizator zbiórki


Dzień dobry Wszystkim. 

Jesteśmy rodzicami Kubusia u którego w wieku ok. 2 latek zdiagnozowano autyzm. 

Kubuś w listopadzie tego roku skończy 4 lata. Dzięki terapii w ramach wczesnego wspomagania rozwoju oraz kształcenia specjalnego zrobił kolosalne postępy. Lecz przed nami wciąż mnóstwo pracy. Synek jest dzieckiem praktycznie nie mówiącym. Wypowiada pojedyncze sylaby i dopiero zaczyna wypowiadać pierwsze słowa. Wymaga kompleksowej pomocy logopedycznej, psychologicznej oraz z zakresu integracji sensorycznej. 

Naszym marzeniem jest zapewnić Kubie od września prywatne zajęcia z logopedą, co wiążę się ze sporym wydatkiem. Jedna godzina takiej terapii to 80 zł. A przydałoby się by ta pomoc miała wymiar 2 godzin tygodniowo co daje ok. 640 zł miesięcznie.

Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę, która umożliwi nam realizację tego marzenia. Oczywiście jeśli będą Państwo chcieli podeślemy na życzenie skany dokumentacji medycznej Kuby, w tym opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju, opinię o kształceniu specjalnym oraz decyzję o niepełnosprawności. 

Z góry dziękujemy za zainteresowanie. Wierzymy, że dobro powraca. 

Damian Ziaja, Honorata Musialik

                                                                                                                                                                              


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
60 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Ziaja - awatar

Damian Ziaja

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij