Zbiórka 11 kocurków potrzebuje pomocy - miniaturka zdjęcia

11 kocurków potrzebuje pomocy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka 11 kocurków potrzebuje pomocy - zdjęcie główne

11 kocurków potrzebuje pomocy

221 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wika Jaroma - awatar

Wika Jaroma

Organizator zbiórki

Pani Beata od kilku lat dokarmia koty z okolicy. Do tej pory udało się wyadoptować 14 kocurków, postawić kocie budki i codziennie karmić gromadkę. Dodatkowo, całe towarzystwo jest wykastrowane i wysterylizowane.

Niestety, p. Beata zachorowała i nie jest w stanie w takim samym stopniu wspomagać kociaków, bo musi zadbać o siebie (podejrzenie nowotworu), a organizowane przez p. Beatę bazarki „nie idą”. Z tego powodu, zwracamy się bezpośrednio o pomoc w zapewnieniu kociakom godnego, jak na bezdomniaki życia, szczególnie w czasie mrozów i nadchodzącej zimy.

W razie pytań o zwierzaki, prosimy o kontakt – z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Jeśli ktoś byłby chętny na pomoc bezpośrednią j. zakup karmy lub zrobienie domku – będziemy więcej niż wdzięczni. Prosimy, wtedy o kontakt.

Po zakupie karmy, opublikujemy dowody zakupu oraz kwity za wizytę u weterynarza.

Obecnie zbieramy na:

  • Karmę (sucha i morka) dla całej jedenastki na 1 msc (puszki Benek Miluś/ 15 zestawów 10x400g  za 22 zł każdy oraz karma sucha Gold Cat Premium/ 20 kg – 430 zł
  • 4 domki styropianowe – 4x 60 zl / 240 zł
  • Weterynarza dla 2 seniorów, m.in. na operację i wyrywanie ząbków – ok. 350 - 400 zł
  • Weterynarza dla całej gromadki m.in. Odrobaczenie i antypchełkę – ok. 150 - 200 zł
  • Prowizja Pomagam – ok. 100 zł

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
221 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wika Jaroma - awatar

Wika Jaroma

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Joanna - awatar
Joanna
50
Jarek - awatar
Jarek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
MAŁGORZATA - awatar
MAŁGORZATA
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij