Zbiórka 11 kocurków potrzebuje pomocy - miniaturka zdjęcia

11 kocurków potrzebuje pomocy

Zbiórka 11 kocurków potrzebuje pomocy - zdjęcie główne

11 kocurków potrzebuje pomocy

221 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Wika Jaroma - awatar

Wika Jaroma

Organizator zbiórki

Pani Beata od kilku lat dokarmia koty z okolicy. Do tej pory udało się wyadoptować 14 kocurków, postawić kocie budki i codziennie karmić gromadkę. Dodatkowo, całe towarzystwo jest wykastrowane i wysterylizowane.

Niestety, p. Beata zachorowała i nie jest w stanie w takim samym stopniu wspomagać kociaków, bo musi zadbać o siebie (podejrzenie nowotworu), a organizowane przez p. Beatę bazarki „nie idą”. Z tego powodu, zwracamy się bezpośrednio o pomoc w zapewnieniu kociakom godnego, jak na bezdomniaki życia, szczególnie w czasie mrozów i nadchodzącej zimy.

W razie pytań o zwierzaki, prosimy o kontakt – z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Jeśli ktoś byłby chętny na pomoc bezpośrednią j. zakup karmy lub zrobienie domku – będziemy więcej niż wdzięczni. Prosimy, wtedy o kontakt.

Po zakupie karmy, opublikujemy dowody zakupu oraz kwity za wizytę u weterynarza.

Obecnie zbieramy na:

  • Karmę (sucha i morka) dla całej jedenastki na 1 msc (puszki Benek Miluś/ 15 zestawów 10x400g  za 22 zł każdy oraz karma sucha Gold Cat Premium/ 20 kg – 430 zł
  • 4 domki styropianowe – 4x 60 zl / 240 zł
  • Weterynarza dla 2 seniorów, m.in. na operację i wyrywanie ząbków – ok. 350 - 400 zł
  • Weterynarza dla całej gromadki m.in. Odrobaczenie i antypchełkę – ok. 150 - 200 zł
  • Prowizja Pomagam – ok. 100 zł

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
221 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Wika Jaroma - awatar

Wika Jaroma

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Joanna - awatar
Joanna
50
Jarek - awatar
Jarek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
MAŁGORZATA - awatar
MAŁGORZATA
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij