Zbiórka Mega klocki - mega terapia - miniaturka zdjęcia

Mega klocki - mega terapia

Zbiórka Mega klocki - mega terapia - zdjęcie główne

Mega klocki - mega terapia

490 zł z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 

Jesteśmy małą fundacją organizująca Grupę Wsparcia Parasol w Mrągowie dla rodzin  z dziećmi niepełnosprawnymi. 

Istniejemy od 2014 roku, w tym czasie wystawiliśmy jasełka, uczyliśmy się gry na instrumentach i odkrywaliśmy uroki hipoterapii. Ostatnio nasze dzieci uwielbiają wspólnie budować miasta i domy, co bardzo dobrze wpływa na ich integrację z otoczeniem. 

Niestety brakuje nam środków na nowe zabawki i pomoce dla nich. 

Dlatego zależy nam na urozmaiceniu zajęć dla naszych podopiecznych poprzez zakup Mega klocków dla ich udanej wspólnej zabawy.

Koszt jednego kompletu klocków składających się z 6 sztuk to 599,99 zł. Chcemy kupić po 4 komplety różnego rodzaju mega klocków

Każda wpłata zbliży nas do realizacji naszego celu, jakim zakup klocków i sprawienie dzieciom ogromnej radości. 

Wspólna zabawa, to także istotna terapia polegająca na rozwijaniu umiejętności społecznych, tak trudnych do osiągnięcia dla naszych dzieci!

Prosimy o wsparcie  


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Fructus - awatar

  Fundacja Fructus

  23.04.18
  23.04.18

  Ciekawi jesteście, jak wyglądają nasze zajęcia? Dzieci uwielbiają bańki mydlane i docisk - koce i siła wolontariuszy i uśmiech na twarzy dziecka gwarantowany!

  Zdjęcie aktualizacji 14 398

490 zł z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 9

Dominika Polak - awatar
Dominika Polak
100
Zbigniew Brzozowski - awatar
Zbigniew Brzozowski
100
Elzbieta Kliczykowska - awatar
Elzbieta Kliczykowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marlena - awatar
Marlena
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ania Roma - awatar
Ania Roma
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij