Zbiórka Mega klocki - mega terapia - zdjęcie główne

Mega klocki - mega terapia

490 zł  z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Jesteśmy małą fundacją organizująca Grupę Wsparcia Parasol w Mrągowie dla rodzin  z dziećmi niepełnosprawnymi. 

Istniejemy od 2014 roku, w tym czasie wystawiliśmy jasełka, uczyliśmy się gry na instrumentach i odkrywaliśmy uroki hipoterapii. Ostatnio nasze dzieci uwielbiają wspólnie budować miasta i domy, co bardzo dobrze wpływa na ich integrację z otoczeniem. 

Niestety brakuje nam środków na nowe zabawki i pomoce dla nich. 

Dlatego zależy nam na urozmaiceniu zajęć dla naszych podopiecznych poprzez zakup Mega klocków dla ich udanej wspólnej zabawy.

Koszt jednego kompletu klocków składających się z 6 sztuk to 599,99 zł. Chcemy kupić po 4 komplety różnego rodzaju mega klocków

Każda wpłata zbliży nas do realizacji naszego celu, jakim zakup klocków i sprawienie dzieciom ogromnej radości. 

Wspólna zabawa, to także istotna terapia polegająca na rozwijaniu umiejętności społecznych, tak trudnych do osiągnięcia dla naszych dzieci!

Prosimy o wsparcie  


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Fructus - awatar

  Fundacja Fructus

  23.04.2018
  23.04.2018

  Ciekawi jesteście, jak wyglądają nasze zajęcia? Dzieci uwielbiają bańki mydlane i docisk - koce i siła wolontariuszy i uśmiech na twarzy dziecka gwarantowany!

  Zdjęcie aktualizacji 14 398

490 zł  z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 9

Dominika Polak - awatar
Dominika Polak
100
Zbigniew Brzozowski - awatar
Zbigniew Brzozowski
100
Elzbieta Kliczykowska - awatar
Elzbieta Kliczykowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marlena - awatar
Marlena
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ania Roma - awatar
Ania Roma
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij