
Witam nie umiem pisać takich wypowiedzi ale zbieram pieniądze na powrót do domu do syna nie długo święta a ja utknolem tysiące kilometrów od domu pieniędzy i pracy nie długo święta i bardzo chciałbym być przy moim synku więc Prosze o pomoc w dotarciu do domu bardzo proszę
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!