Zbiórka Bartuś z autyzmem i padaczką - miniaturka zdjęcia

Bartuś z autyzmem i padaczką Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Bartuś z autyzmem i padaczką - zdjęcie główne

Bartuś z autyzmem i padaczką

220 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Angelika Grzegorowska - awatar

Angelika Grzegorowska

Organizator zbiórki

Jestem mamą trójki dzieci w tym Bartusia który ma Autyzm dziecięcy, padaczkę oraz jest badany pod kątem jak głębokie ma upośledzenie umysłowe. Bartek jest dzieckiem niskofunkcjonującym, agresywnym(bierze leki wyciszające) a także wymaga intensywnych terapii takich jak Integracja sensoryczna, logopedia i neurologopedia, terapia ręki, terapia psychologiczno-pedagogiczna itp.  Wymaga częstych wizyt u specjalistów tj Neurolog, psychiatra i okulista. Terapie nie są refundowane i kosztowne, wizyty u specjalistów często prywatne. Za każdą pomoc bedziemy bardzo wdzięczni♥️, wiem że mój syn do końca życia będzie miał autyzm ale zrobię wszystko aby dał sobie w życiu radę jak już zabraknie mu rodziców 😓

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Angelika Grzegorowska - awatar

    Angelika Grzegorowska

    16.05.2021
    16.05.2021

    Kochani nasza zbiórka już bardzo długo stoi w miejscu... Bartuś nadal wymaga stałej opieki specjalistów zwłaszcza neurologa i psychiatry. Od września będzie uczniem szkoły specjalnej, będzie to trudny okres gdyż będzie to nowe miejsce, nowi terapeuci, nowi koledzy...Liczy się dla nas każdy gest i każda pomoc za co bardzo dziękujemy 🥰

220 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Angelika Grzegorowska - awatar

Angelika Grzegorowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Leszek.K - awatar
Leszek.K
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij