Zbiórka Śpią pod wiatą NA STERCIE ŚMIECI - miniaturka zdjęcia

Śpią pod wiatą NA STERCIE ŚMIECI Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Śpią pod wiatą NA STERCIE ŚMIECI - zdjęcie główne

Śpią pod wiatą NA STERCIE ŚMIECI

1 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Pietras - awatar

Monika Pietras

Organizator zbiórki

ZBIERAMY NA 10 BUD DLA PSÓW, KTÓRE ŚPIĄ NA ZŁOMIE I ŚMIECIACH

Są psy, cała gromada. Mieszkają na podwórku u człowieka, który jest ciężko chory. Leży w łóżku i prawie nie wstaje. Nie ma siły się nimi zajmować, choć bardzo by chciał. 

Psy są głodne i zaniedbane. Nie mają dolewanej wody, nie mają wartościowego jedzenia. Ich głównym pożywieniem są kości z targu. 

Na 12 psów są tylko 3 budy, które są liche i nieocieplone. Reszta psiaków śpi na złomie i śmieciach pod odkrytą wiatą. 

Pracujemy niedaleko i odkryłyśmy ten dramat parę dni temu. Skala pomocy jest duża, bo oprócz bud potrzebne jest regularne karmienie, leczenie świerzba, odrobaczenie i sterylizacja. No i oczywiście szukanie nowych domów. Nie jesteśmy w stanie podołać finansowo. Nie stać nas. Jesteśmy wolontariuszkami Fundacji BOJKOT. Same mamy mnóstwo swoich zwierząt. 

POMÓŻCIE NAM KUPIĆ DLA NICH BUDY! INACZEJ ZAMARZNĄ :(

Jesteśmy tylko dwie, ale wierzymy, że damy radę. Nie ma innej opcji. Musimy dać radę. POMOŻECIE? Każda złotówka się liczy!


Dużą pomocą będzie jeśli UDOSTĘPNICIE naszą zbiórkę znajomym!  Jeśli ktoś chciałby przygarnąć któregoś z psiaków będziemy skakać z radości :)

Z góry wszystkim dziękujemy!
Asia i Monika 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Pietras - awatar

Monika Pietras

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij