Zbiórka Urodzone by umrzeć? - zdjęcie główne

Urodzone by umrzeć?

1 050 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Co widzicie , gdy słyszycie o malutkich , nowonarodzonych kotkach?? :) Małe rozkoszne kuleczki szukające na oślep matczynego mleka? Słodkie, pocieszne, kochane..zapatulone w ciepły kocyk, prawda?

My widzimy malutkie nadprogramowe ofiary kociej nadpopulacji. Kruche istotki urodzone, by po chwili umrzeć.

 Ich małe ciałka ożywiają się na chwilę. Czują, przytulają się do przerażonej matki. Ona nie urodziła w zaciszu domowego ciepła. Nikt nie zadbał o bezpieczne schronienie dla niej i jej dzieci. Z chwilą narodzin zaczyna się dramatyczna walka o przetrwanie. O oddech i o bicie małych serduszek..

Młodziutka kicia wraz z potomstwem trafiła do nas parę dni temu. Przerażona patrzyła z niedowierzaniem na ludzką rękę podsuwającą pachnącą karmę. Dbała o maluszki jak najlepiej potrafiła.. <3 Obiecaliśmy jej, że teraz będzie już tylko lepiej.

Wczoraj nastąpił nagły dramatyczny zwrot akcji. Jeden z kotków zmarł nagle zanim urzał otaczający go świat :( 

Reszta przetransportowana została natychmiast do kliniki weterynaryjnej, gdzie troskliwie się nimi zajęto. 3 koteczki walczą dzielnie. Testy na parwowirusa są na szczęście ujemne.

Pobyt w szpitalu jak i badania , testy, podanie glukozy i zylexis to oczywiście spore koszta. Do tego dojdzie antybiogram. Wyniesie to około 800 zł plus wizyty kontrolne..

Wiemy, że to malutkie kruszynki i możnaby po prostu je uśpić. To byłaby taka "łatwiejsza" decyzja. Ale one krzyczą o życie - spójrzcie w te pysie <3. My nie usypiamy narodzonych już zwierzaczków. A Wy? 

 Damy radę wspólnymi siłami ocalić kotki?? Pomóżcie nam ratować życie Kochani <3 Te maluszki są tego warte, prawda?

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    04.06.2019
    04.06.2019

    😘 😘 😘 😘

1 050 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 10

aniaolszo - awatar
aniaolszo
20
Marzena M. - awatar
Marzena M.
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Edyta - awatar
Edyta
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia W. - awatar
Kasia W.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij