Zbiórka Remont Harcówki - zdjęcie główne

Remont Harcówki

50 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Angelika Cichowicz - awatar

Angelika Cichowicz

Organizator zbiórki

Czuwaj!!!

Rozpoczynamy akcje mające na celu wsparcie finansowe bogatyńskie jednostki harcerskiej 15 Drużyny Harcerskiej ,,Wojownicy", która działa przy szkole podstawowej nr.1 w Bogatyni. Nasza przyszła harcówka znajduje się w szkole podstawowej nr 4 i właśnie na jej rzecz organizujemy tą zbiórkę pieniędzy. Harcówka od dawna wymaga remontu a jednostka nie posiada wystarczających środków na jego realizację. ZHP jest organizacją non-profit więc zdobycie pieniędzy nie jest dla nas takie proste. W planach remontu jest całe pomieszczenie odświeżyć a przede wszystkim zrobić dostęp do prądu oraz ogrzewania. Chcemy również zakupić materiały z których harcerze będą mogli sami wykonać elementy wystroju harcówki na przykład regały ze skrzynek. Zależy nam żeby harcerzy czuli się w tym miejscu jak najlepiej. By było to miejsce przepełnione harcerską duszą i wspomnieniami. Liczymy na to że rodzice harcerzy zuchów oraz przyjaciela jednostki wesprą nasze działanie dzięki czemu będziemy mogli usprawnić renowacje harcówki i dokupić potrzebne nam materiały.Liczy się każdy grosz a każda pomoc jest dla nas bardzo ważna. Uśmiechy i wspomnienie jakie zostaną w tej harcówce będę największą oznaką naszej wdzięczności za pomoc. Nasza bogatyńska drużyna zrzesza 15 dzieci z bogatyni i okolicznych miejscowości. Drużyna w której pełnię funkcję drużynowej działa od 20 października 2018 roku. Jako jednostka staramy się o zdobycie tytułu drużyn grunwaldzkich. Bardzo angażujemy się w różne akcje zarobkowe i nie tylko. Mamy bardzo duże ambicje i kochamy rozwijać swoje zainteresowania.na zbiórkach wspólnie uczymy się odpowiedzialności życzliwości i radzenia sobie w wielu sytuacjach. Harcerstwo nas wychowuje i jesteśmy dla siebie jak rodzina.Poza spotkaniami harcerskimi organizujemy dla dzieci biwaki i wycieczki,a także zaczynamy małymi krokami uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych w naszym mieście. Każdego chętnie przyjmiemy w szeregi naszej małej bogatyńskiej drużyny.Zbiórki drużyny odbywają się w sobotę o 15:15 w SP 1. Harcerskim pozdrowieniem Czuwaj!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Agnieszka - awatar

    Agnieszka

    30.11.2019
    30.11.2019

    Fajny pomysł z meblami ze skrzynek! Trzymam za Was kciuki

50 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Angelika Cichowicz - awatar

Angelika Cichowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Agnieszka - awatar
Agnieszka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij