Zbiórka Remont Harcówki - miniaturka zdjęcia

Remont Harcówki

Zbiórka Remont Harcówki - zdjęcie główne

Remont Harcówki

50 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Angelika Cichowicz - awatar

Angelika Cichowicz

Organizator zbiórki

Czuwaj!!!

Rozpoczynamy akcje mające na celu wsparcie finansowe bogatyńskie jednostki harcerskiej 15 Drużyny Harcerskiej ,,Wojownicy", która działa przy szkole podstawowej nr.1 w Bogatyni. Nasza przyszła harcówka znajduje się w szkole podstawowej nr 4 i właśnie na jej rzecz organizujemy tą zbiórkę pieniędzy. Harcówka od dawna wymaga remontu a jednostka nie posiada wystarczających środków na jego realizację. ZHP jest organizacją non-profit więc zdobycie pieniędzy nie jest dla nas takie proste. W planach remontu jest całe pomieszczenie odświeżyć a przede wszystkim zrobić dostęp do prądu oraz ogrzewania. Chcemy również zakupić materiały z których harcerze będą mogli sami wykonać elementy wystroju harcówki na przykład regały ze skrzynek. Zależy nam żeby harcerzy czuli się w tym miejscu jak najlepiej. By było to miejsce przepełnione harcerską duszą i wspomnieniami. Liczymy na to że rodzice harcerzy zuchów oraz przyjaciela jednostki wesprą nasze działanie dzięki czemu będziemy mogli usprawnić renowacje harcówki i dokupić potrzebne nam materiały.Liczy się każdy grosz a każda pomoc jest dla nas bardzo ważna. Uśmiechy i wspomnienie jakie zostaną w tej harcówce będę największą oznaką naszej wdzięczności za pomoc. Nasza bogatyńska drużyna zrzesza 15 dzieci z bogatyni i okolicznych miejscowości. Drużyna w której pełnię funkcję drużynowej działa od 20 października 2018 roku. Jako jednostka staramy się o zdobycie tytułu drużyn grunwaldzkich. Bardzo angażujemy się w różne akcje zarobkowe i nie tylko. Mamy bardzo duże ambicje i kochamy rozwijać swoje zainteresowania.na zbiórkach wspólnie uczymy się odpowiedzialności życzliwości i radzenia sobie w wielu sytuacjach. Harcerstwo nas wychowuje i jesteśmy dla siebie jak rodzina.Poza spotkaniami harcerskimi organizujemy dla dzieci biwaki i wycieczki,a także zaczynamy małymi krokami uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych w naszym mieście. Każdego chętnie przyjmiemy w szeregi naszej małej bogatyńskiej drużyny.Zbiórki drużyny odbywają się w sobotę o 15:15 w SP 1. Harcerskim pozdrowieniem Czuwaj!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Agnieszka - awatar

    Agnieszka

    30.11.19
    30.11.19

    Fajny pomysł z meblami ze skrzynek! Trzymam za Was kciuki

50 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Angelika Cichowicz - awatar

Angelika Cichowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Agnieszka - awatar
Agnieszka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij