Zbiórka Domek -jedyna szansa dla nas - zdjęcie główne

Domek -jedyna szansa dla nas

0 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Kaczmarek - awatar

Sylwia Kaczmarek

Organizator zbiórki

Jestem samotną matką wychowującą dwójkę nastolatków. Oszukani i zostawieni z problemami finansowymi zostaliśmy przez najbliższą nam osobę. W tamtym miesiącu utraciliśmy dom rodzinny, został on sprzedany. Czeka nas wyprowadzka , niestety przez sytuację finansową w jakiej nas pozostawił były mąż nie stać nas na wynajem. Moj dom rodzinny oddalony o 300 km. Brak możliwości przeprowadzenia, brak możliwości rozwoju w przyszłości dla moich dzieci. Niestety nikt nie potrafi mi pomóc bo zdaje sobie sprawę że to dużo pieniędzy, każdy ma jakieś inne rzeczy do spłaty. Ja uczciwie pracuje od 22 lat dlatego sama płacę za swoje zaufanie jakim obdarzyłam kiedyś męża. Jego nie interesuje co się z nami stanie a ja obawiam się każdego dnia nakazu opuszczenia domu.Dla mnie najważniejsze jest mieć dach nad głową , dlatego też znalazłam skromny domek dla naszej trójki. Nie posiadam niestety takich finansów by w końcu zapewnić nad normalnie ,skromne życie. Byśmy mogli każdego dnia cieszyć się , że możemy wrócić do domu, swojego domu. Jestem skromną kobietą która marzy o zapewnieniu dla swoich dzieci dachu nad głową, spokojnego życia bo od 3 lat utraciliśmy spokój . Ogromnie proszę w miarę możliwości o pomoc abym mogła zapewnić mały skromny domek , dzięki któremu nasze życie nabierze na nowo sensu. Ogromnie proszę i dziękuję za naszą trójkę

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Kaczmarek - awatar

Sylwia Kaczmarek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij