Zbiórka Zbiórka na 17 psów bez wsparcia! - zdjęcie główne

Zbiórka na 17 psów bez wsparcia!

870 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Agnieszka Sołtysiak - awatar

Agnieszka Sołtysiak

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Zbiórka na 17 psów bez wsparcia!

Jest takie miejsce...

Jest takie miejsce niedaleko Myśliborza, gdzie psy mogą poczuć się bezpiecznie. Mimo, że jest tam biednie, to serce opiekunki jest pełne ciepła, dobra i miłości do naszych braci mniejszych. Każda psia duszyczka z okolicy znajdzie tam swoją przystań i bezpieczeństwo, a przede wszystkim ma szansę na adopcję do lepszego domu z kochającymi ludźmi.

Niestety na każdego wyadoptowanego psiaka przychodzą kolejne 3 bezdomne... Ostatnio z tych okolic zostało wyadoptowanych 20 szczeniaków, a to o czymś świadczy... Jest źle i niestety nic nie wskazuje na to, aby się polepszyło. Dlatego tak bardzo ważna jest pomoc dla osób, które jeszcze nie straciły nadziei i chcą pomagać.

Zdjęcie opisu zbiórki Zbiórka na 17 psów bez wsparcia!Zdjęcie opisu zbiórki Zbiórka na 17 psów bez wsparcia!

Każda pomoc jest na wagę złota!

Każda pomoc jest bardzo ważna, bo potrzebne jest dosłownie wszystko. Karma, suplementy, środki do odrobaczania, odkleszczania, akcesoria dla psów, legowiska, koce, leki, pieniążki na wizyty u weta, szczególnie na sterylizacje i kastracje. 

Potrzeby są wielkie i każda złotówka to krok do szczęścia psiaków u Pani Agnieszki.

Prawda jest taka, że Pani Agnieszka to czasami ich ostatnia deska ratunku. Te psiaki nie miały nic, nie mówiąc już nawet o głaszczącej ręce człowieka... Teraz mają szansę nigdy nie być głodnymi, bitymi, zmarzniętymi... To od Ciebie zależy czy dołożysz swoje ziarnko do ich szczęścia...

 

Zdjęcie opisu zbiórki Zbiórka na 17 psów bez wsparcia!Zdjęcie opisu zbiórki Zbiórka na 17 psów bez wsparcia!Zdjęcie opisu zbiórki Zbiórka na 17 psów bez wsparcia!

Niektóre psiaki zostaną tam do końca swoich dni..

Niestety niektóre psiaki są nieadopcyjne, chore i starsze. Takie psiaki nie mają szans na adopcje, bo kto chce problem na głowę?? Nie wiele jest osób, którym zależy na takich psach. Bardzo ważne jest to, aby dostawały swoje leki i specjalistyczne karmy, bo tylko tego może im zabraknąć... Miłość człowieka do końca swoich dni mają z pewnością.

Zdjęcie opisu zbiórki Zbiórka na 17 psów bez wsparcia!Zdjęcie opisu zbiórki Zbiórka na 17 psów bez wsparcia!Zdjęcie opisu zbiórki Zbiórka na 17 psów bez wsparcia!Zdjęcie opisu zbiórki Zbiórka na 17 psów bez wsparcia!Zdjęcie opisu zbiórki Zbiórka na 17 psów bez wsparcia!Zdjęcie opisu zbiórki Zbiórka na 17 psów bez wsparcia!

Sonia znalazła pomoc tylko u p. Agnieszki

Sonia w dniu przywiezienia byla dziką sunią, błąkającą się 4 lata po okolicy Myśliborza. Znalazła pomoc tylko u p. Agnieszki. Poniżej zdjęcia suni w dniu znalezienia i dzisiaj. Widać różnicę?

Zdjęcie opisu zbiórki Zbiórka na 17 psów bez wsparcia!Zdjęcie opisu zbiórki Zbiórka na 17 psów bez wsparcia!

Dziękujemy!

Bardzo dziękujemy za wszystkie wpłaty!

Aktualizacje


 • Agnieszka Sołtysiak - awatar

  Małe szkraby

  02.03.2016
  02.03.2016

  Te małe szkraby były ratowane przed parwowirozą i nadal potrzebują pomocy w zapłaceniu rachunków.

  Zdjęcie aktualizacji 596

Komentarze


 • KATARZYNA - awatar

  KATARZYNA

  25.02.2016
  25.02.2016

  Znam tę Dziewczynę która ratuje psy... takich ludzi jak na lekarstwo.... Jej skromność pokazuje że Tak można... Że można dać z siebie Wszystko co najlepsze nie prosząc o pomoc...W TYM miejscu proszę za nią i jej zwierzaki... Sytuacja jest trudna... Ale grosz do grosza ...Dziękuję Ci za Twoje serce dla zwierząt

  • Agnieszka Sołtysiak - awatar

   Agnieszka Sołtysiak - Organizator zbiórki

   02.03.2016
   02.03.2016

   Dziekuję <3

 • Zwierzoluby - awatar

  Zwierzoluby

  19.02.2016
  19.02.2016

  Kolejna cześć pieniążków na psiaki w potrzebie <3

 • Zwierzoluby - awatar

  Zwierzoluby

  19.02.2016
  19.02.2016

  Wysyłamy pierwszą sumkę dla kochanych psiaków <3

 • Sandy - awatar

  Sandy

  19.02.2016
  19.02.2016

  Powodzenia!

 • K.W - awatar

  K.W

  17.02.2016
  17.02.2016

  Cegiełka do cegiełki... aby stworzyć psiakom choć trochę miejsce w którym będzie im dobrze

870 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Agnieszka Sołtysiak - awatar

Agnieszka Sołtysiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 28

iza - awatar
iza
10
Anna - awatar
Anna
50
Paweł - awatar
Paweł
10
Michał - awatar
Michał
10
KATARZYNA - awatar
KATARZYNA
20
Magdalena - awatar
Magdalena
50
Natalia - awatar
Natalia
10
Wiola - awatar
Wiola
5
Zwierzoluby - awatar
Zwierzoluby
200
Zwierzoluby - awatar
Zwierzoluby
60

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij