Zbiórka Razem uratujmy domek przed zimą - miniaturka zdjęcia

Razem uratujmy domek przed zimą Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Razem uratujmy domek przed zimą - zdjęcie główne

Razem uratujmy domek przed zimą

40 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kalisz - awatar

Katarzyna Kalisz

Organizator zbiórki

Witam Wszystkich.

Proszę Was o pomoc dla dwójki wspaniałych ludzi, którzy poświęcili wiele w swoim życiu dla spełniania naszych marzeń (moich i mojej siostry).

Pochodzę z biednej rodziny, nigdy się u nas nie przelewało ale mimo to rodzice zrobili wszystko by nasze dzieciństwo było niezapomniane. Mieszkaliśmy wszyscy w starym przedwojennym drewnianym domu, w którym nie było ogrzewania, bieżącej wody nie wspominając już o łazience. Od kilku lat staram się małymi kroczkami wyremontować domek z którym wiąże się tyle wspaniałych wspomnień a w którym wciąż mieszkają rodzice. Dużo zostało już zrobione ale dużo pracy jeszcze przed nami niestety koszty przerosły moje oczekiwania. 

Potrzebuję Waszej pomocy aby wyremontować dach, który pod ciężarem śniegu każdej zimy załamuje się coraz bardziej. 

Rodzice są już starsi, schorowani  Mamcia problemy z sercem i ciśnieniem Tatko z kręgosłupem i słuchem. Wiem dobrze, że zrobienie tego dachu przed zimą jest ich wielkim marzeniem, niestety na obecną chwilę nie jestem w stanie sama uzbierać takiej kwoty.


Błagam pomóżcie mi spełnić ich marzenia tak jak oni przed laty spełniali moje.

Pomóżcie sprawić uśmiech na ich twarzy i spokojny sen w nocy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
40 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kalisz - awatar

Katarzyna Kalisz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij