Zbiórka Obudźmy Tomka ze śpiączki - zdjęcie główne

Obudźmy Tomka ze śpiączki

485 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Hanusiak - awatar

Katarzyna Hanusiak

Organizator zbiórki

NAZYWAM SIĘ KATARZYNA HANUSIAK OD 2008 ROKU WALCZĘ BY OBUDZIĆ MOJEGO MĘŻA TOMASZA ZE ŚPIĄCZKI MÓZGOWEJ U KTÓREGO DOSZŁO DO NAGŁEGO ZATRZYMANIA AKCJI SERCA .JEGO SERCE ZATRZYMAŁO SIĘ NA CZAS 45 MINUT,W OSTATNIEJ MINUCIE PODJĘŁO PRACĘ .PRAGNĘ ZBIERAĆ PIENIĄDZE DLA MĘŻA NA REHABILITACJĘ ORAZ KOSZTOWNE LECZENIE.ZOSTANĄ ONE WYKORZYSTANE CO DO GROSZA DLA NIEGO NA JEGO POTRZEBY.POMOC ZNACZY DLA MNIE BARDZO WIELE PONIEWAŻ JESTEŚMY TYLKO WE DWOJE I DZIEŃ PO DNIU PRZEZ 24 GODZINY TAK JUŻ OSIEM I PÓŁ ROKU WALCZĘ SAMA DLATEGO DZIĘKI LUDZIOM O WIELKIM SERDUCHU WIERZE ŻE TOMASZ DALEJ BĘDZIE MÓGŁ POWRACAĆ DO ŚWIATA ŻYWYCH A NIE BYĆ ZAWIESZONYM NA POGRANICZU ŻYCIA I ŚMIERCI ZA CO BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA <3. KAŻDA POMOC JEST DLA NAS WIELKIM DAREM TO WSPANIAŁY GEST OD LUDZI DOBREJ WOLI

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Hanusiak - awatar

  Katarzyna Hanusiak

  26.06.2017
  26.06.2017

  Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za wpłaty wiemy że są one przekazane od serca :)

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.06.2017
  11.06.2017

  Wpłacone 😊 życzę z całego serca zdrowia i siły ❤

485 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Hanusiak - awatar

Katarzyna Hanusiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Jerzy Liber - awatar
Jerzy Liber
50
Agaa - awatar
Agaa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Monika Cop - awatar
Monika Cop
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Klaudia Bernac - awatar
Klaudia Bernac
50
Katarzyna budzias - awatar
Katarzyna budzias
15
Maria - awatar
Maria
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij