Zbiórka Na zakup domku dla chorego syna - miniaturka zdjęcia

Na zakup domku dla chorego syna Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na zakup domku dla chorego syna - zdjęcie główne

Na zakup domku dla chorego syna

206 zł  z 450 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Teresa Gurtat - awatar

Teresa Gurtat

Organizator zbiórki

Jestem samotna matka mam 4 już dorosłych ale są nie pełnosprawni ale naj bardziej ten najmłodszy z synów  Sylwester ma on uszkodzenie mózgu ,zanik komórek w mózgu  zanik mięśni schizofrenie zaburzenia urojeniowe ataki padaczki agresywnej nie mówi nie czyta słabo chodzi tarczyca i wiele innych chorób ale jest zawsze pogodny i wesoły synek stale marzy o domku i ogródku Sylwuś ma znaczny stopień upośledzenia   i bardzo go kocham Najstarszy ma  z synów ma umiarkowany stopień upośledzenia ma padaczki cukrzyce 2 stopnia nadciśnienie tętnicze  często wpada w załamania pracuje zakładzie chronionym ma stałą grupę dwójkę  ale tez wymaga opieki następny synek ma umiarkowany stopień upośledzenia ma padaczki agresywne zapomina urojenia tez pracuje zakładzie chronionej i tez potrzebuje opieki następny synek na zaliczony do umiarkowany stopień padaczki i bule głowy tez pracuje w zakładzie chronionej .3 lata temu dostałam mieszkanie socjalne bo stary dom się zawalił walczyłam z telewizją nazwali mnie siłaczka bo w starym domu musiałam nosić wodę palić w piecu w tedy jeszcze chłopcy chodziły do szkoły i 2 miało nauczenia w domu i było bardzo ciężko  dużo przeżyłam w życiu powiedzieć prawie koszmar byłam bita poniewierana przez byłego męża a i dziecinstwa  nie miałam tez  dobrego . teraz ze mam to mieszkanie socjalne ale mam znowu kłopoty stale mam donosy na mnie a ze Sylwuś jest niebezpieczny zaczepia ludzi ale to jest nie prawda sylwek ma rozum 3 letniego dziecka i z sąsiadki dzieciaki się z nim bawią i wiele przykry rzeczy z powodu złych ludzi Sylwuś jest całkowicie ubezwłasnowolnionego  a do tego ktoś napisał ze mam mieszkanie przerobione i to jest nie prawda i nie chcieli podpisać umowy na to mieszkanie a przecież ja płacę za mieszkanie 750zł  to mieszkanie jest bardzo małe bo ma 47 metrów kwadratowych i nie przystosowane do niepełnosprawności, Co prawda mam w kuchni zrobiony pokoik  dla synka  mały kuchenkę w przed pokoi w wnęce ale tez nie mam gazu w domu bo z powodu choroby dziecka nie mogę mieć zrezygnowałam  3 lata temu i znowu walka poprosiłam telewizje o pomoc pani redaktor dzwoniła do   Zarządu Budynku komunalnych żeby przyszła komicja  i sprawdziła stan mieszkania no i była żadnych zmian nie stwierdziła ale co strapień było aż przykro powiedzieć to tyle co chciałam napisać bo jak bym chciała pisać to by dnia nie starczyło.Bardzo proszę o pomoc na zakup tego domku i spełnienia marzeń mojego kochanego synka który jest nieuleczalnie chory  przepraszam tez za błędy co i jeszcze raz proszę o pomoc Teresa

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
206 zł  z 450 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Teresa Gurtat - awatar

Teresa Gurtat

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Jolanta - awatar
Jolanta
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij