Zbiórka Na zakup domku dla chorego syna - miniaturka zdjęcia

Na zakup domku dla chorego syna

Zbiórka Na zakup domku dla chorego syna - zdjęcie główne

Na zakup domku dla chorego syna

1 zł z 450 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Teresa Gurtat - awatar

Teresa Gurtat

Organizator zbiórki

Jestem samotna matka mam 4 już dorosłych ale są nie pełnosprawni ale naj bardziej ten najmłodszy z synów  Sylwester ma on uszkodzenie mózgu ,zanik komórek w mózgu  zanik mięśni schizofrenie zaburzenia urojeniowe ataki padaczki agresywnej nie mówi nie czyta słabo chodzi tarczyca i wiele innych chorób ale jest zawsze pogodny i wesoły synek stale marzy o domku i ogródku Sylwuś ma znaczny stopień upośledzenia   i bardzo go kocham Najstarszy ma  z synów ma umiarkowany stopień upośledzenia ma padaczki cukrzyce 2 stopnia nadciśnienie tętnicze  często wpada w załamania pracuje zakładzie chronionym ma stałą grupę dwójkę  ale tez wymaga opieki następny synek ma umiarkowany stopień upośledzenia ma padaczki agresywne zapomina urojenia tez pracuje zakładzie chronionej i tez potrzebuje opieki następny synek na zaliczony do umiarkowany stopień padaczki i bule głowy tez pracuje w zakładzie chronionej .3 lata temu dostałam mieszkanie socjalne bo stary dom się zawalił walczyłam z telewizją nazwali mnie siłaczka bo w starym domu musiałam nosić wodę palić w piecu w tedy jeszcze chłopcy chodziły do szkoły i 2 miało nauczenia w domu i było bardzo ciężko  dużo przeżyłam w życiu powiedzieć prawie koszmar byłam bita poniewierana przez byłego męża a i dziecinstwa  nie miałam tez  dobrego . teraz ze mam to mieszkanie socjalne ale mam znowu kłopoty stale mam donosy na mnie a ze Sylwuś jest niebezpieczny zaczepia ludzi ale to jest nie prawda sylwek ma rozum 3 letniego dziecka i z sąsiadki dzieciaki się z nim bawią i wiele przykry rzeczy z powodu złych ludzi Sylwuś jest całkowicie ubezwłasnowolnionego  a do tego ktoś napisał ze mam mieszkanie przerobione i to jest nie prawda i nie chcieli podpisać umowy na to mieszkanie a przecież ja płacę za mieszkanie 750zł  to mieszkanie jest bardzo małe bo ma 47 metrów kwadratowych i nie przystosowane do niepełnosprawności, Co prawda mam w kuchni zrobiony pokoik  dla synka  mały kuchenkę w przed pokoi w wnęce ale tez nie mam gazu w domu bo z powodu choroby dziecka nie mogę mieć zrezygnowałam  3 lata temu i znowu walka poprosiłam telewizje o pomoc pani redaktor dzwoniła do   Zarządu Budynku komunalnych żeby przyszła komicja  i sprawdziła stan mieszkania no i była żadnych zmian nie stwierdziła ale co strapień było aż przykro powiedzieć to tyle co chciałam napisać bo jak bym chciała pisać to by dnia nie starczyło.Bardzo proszę o pomoc na zakup tego domku i spełnienia marzeń mojego kochanego synka który jest nieuleczalnie chory  przepraszam tez za błędy co i jeszcze raz proszę o pomoc Teresa

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł z 450 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Teresa Gurtat - awatar

Teresa Gurtat

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij