Zbiórka Uwolnić od bólu, pokazać świat. - miniaturka zdjęcia

Uwolnić od bólu, pokazać świat. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Uwolnić od bólu, pokazać świat. - zdjęcie główne

Uwolnić od bólu, pokazać świat.

1 291 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Kowalczyk - awatar

Małgorzata Kowalczyk

Organizator zbiórki

Fado jest niewidomy. Cierpi na barwnikowe zapalenie rogówki obu oczu. W efekcie silnego przewlekłego podrażnienia rogówki doszło u niego do melanozy - odkładania się złogów barwnika w rogówce oraz waskularyzacji - wrastania naczyń. 

Nie wiemy jak długi i kosztowny będzie proces wychodzenia z choroby, ale chcemy pomóc Fado bez względu na wszystko. Na tę chwilę wiemy jedno - bardzo istotne jest jak najszybsze wyeliminowanie czynników wywołujących chorobę, gdyż z biegiem czasu powstające złogi na jego oczach nie będą możliwe do usunięcia i pies nigdy nie odzyska wzroku. W dodatku postępujący, nasilający się stan zapalny powoduje u niego ból. 

Mamy za sobą dwie konsultacje okulistyczne i zakupione leki na miesięczną kurację. Za miesiąc czeka nas kolejna konsultacja w Krakowie. Nie wiemy czy obejdzie się bez operacji, ale na pewno sporo zabiegów i wydatków przed nami. 

Fado jest około pięcioletnim psem, którego odłowiono w Nowym Sączu. Najprawdopodobniej nikt nigdy nie troszczył się o niego i nie zabiegał o jego prawidłowy rozwój, dlatego chcemy oddać mu sprawiedliwość i przede wszystkim uwolnić od cierpienia.

Jesteśmy wolontariuszami Gminnego Schroniska dla Psów w Wielogłowach. Podstawowową opiekę medyczną nad gminnymi psami sprawuje gmina. Psy odłowione w Nowym Sączu nie mogą liczyć na taką pomoc, dlatego nie pozostaje nic innego jak wziąć sprawy we własne ręce i samodzielnie zorganizować fundusze. Tym razem Was prosimy o pomoc, gdyż sami tego nie udźwigniemy, a wiemy też, że nas nie zawiedziecie.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy na Facebooku lub pod telefonem - 602 521 537

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 291 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Kowalczyk - awatar

Małgorzata Kowalczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 26

Angelika - awatar
Angelika
5
Edycja - awatar
Edycja
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
💖💗❤️💖 - awatar
💖💗❤️💖
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Asia - awatar
Asia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij