Zbiórka Uwolnić od bólu, pokazać świat. - miniaturka zdjęcia

Uwolnić od bólu, pokazać świat.

Zbiórka Uwolnić od bólu, pokazać świat. - zdjęcie główne

Uwolnić od bólu, pokazać świat.

1 291 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać teraz
 
Małgorzata Kowalczyk - awatar

Małgorzata Kowalczyk

Organizator zbiórki

Fado jest niewidomy. Cierpi na barwnikowe zapalenie rogówki obu oczu. W efekcie silnego przewlekłego podrażnienia rogówki doszło u niego do melanozy - odkładania się złogów barwnika w rogówce oraz waskularyzacji - wrastania naczyń. 

Nie wiemy jak długi i kosztowny będzie proces wychodzenia z choroby, ale chcemy pomóc Fado bez względu na wszystko. Na tę chwilę wiemy jedno - bardzo istotne jest jak najszybsze wyeliminowanie czynników wywołujących chorobę, gdyż z biegiem czasu powstające złogi na jego oczach nie będą możliwe do usunięcia i pies nigdy nie odzyska wzroku. W dodatku postępujący, nasilający się stan zapalny powoduje u niego ból. 

Mamy za sobą dwie konsultacje okulistyczne i zakupione leki na miesięczną kurację. Za miesiąc czeka nas kolejna konsultacja w Krakowie. Nie wiemy czy obejdzie się bez operacji, ale na pewno sporo zabiegów i wydatków przed nami. 

Fado jest około pięcioletnim psem, którego odłowiono w Nowym Sączu. Najprawdopodobniej nikt nigdy nie troszczył się o niego i nie zabiegał o jego prawidłowy rozwój, dlatego chcemy oddać mu sprawiedliwość i przede wszystkim uwolnić od cierpienia.

Jesteśmy wolontariuszami Gminnego Schroniska dla Psów w Wielogłowach. Podstawowową opiekę medyczną nad gminnymi psami sprawuje gmina. Psy odłowione w Nowym Sączu nie mogą liczyć na taką pomoc, dlatego nie pozostaje nic innego jak wziąć sprawy we własne ręce i samodzielnie zorganizować fundusze. Tym razem Was prosimy o pomoc, gdyż sami tego nie udźwigniemy, a wiemy też, że nas nie zawiedziecie.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy na Facebooku lub pod telefonem - 602 521 537

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 291 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać teraz
 
Małgorzata Kowalczyk - awatar

Małgorzata Kowalczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 26

Angelika - awatar
Angelika
5
Edycja - awatar
Edycja
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
💖💗❤️💖 - awatar
💖💗❤️💖
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Asia - awatar
Asia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij