Zbiórka Uwolnić od bólu, pokazać świat. - miniaturka zdjęcia

Uwolnić od bólu, pokazać świat. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Uwolnić od bólu, pokazać świat. - zdjęcie główne

Uwolnić od bólu, pokazać świat.

1 291 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Kowalczyk - awatar

Małgorzata Kowalczyk

Organizator zbiórki

Fado jest niewidomy. Cierpi na barwnikowe zapalenie rogówki obu oczu. W efekcie silnego przewlekłego podrażnienia rogówki doszło u niego do melanozy - odkładania się złogów barwnika w rogówce oraz waskularyzacji - wrastania naczyń. 

Nie wiemy jak długi i kosztowny będzie proces wychodzenia z choroby, ale chcemy pomóc Fado bez względu na wszystko. Na tę chwilę wiemy jedno - bardzo istotne jest jak najszybsze wyeliminowanie czynników wywołujących chorobę, gdyż z biegiem czasu powstające złogi na jego oczach nie będą możliwe do usunięcia i pies nigdy nie odzyska wzroku. W dodatku postępujący, nasilający się stan zapalny powoduje u niego ból. 

Mamy za sobą dwie konsultacje okulistyczne i zakupione leki na miesięczną kurację. Za miesiąc czeka nas kolejna konsultacja w Krakowie. Nie wiemy czy obejdzie się bez operacji, ale na pewno sporo zabiegów i wydatków przed nami. 

Fado jest około pięcioletnim psem, którego odłowiono w Nowym Sączu. Najprawdopodobniej nikt nigdy nie troszczył się o niego i nie zabiegał o jego prawidłowy rozwój, dlatego chcemy oddać mu sprawiedliwość i przede wszystkim uwolnić od cierpienia.

Jesteśmy wolontariuszami Gminnego Schroniska dla Psów w Wielogłowach. Podstawowową opiekę medyczną nad gminnymi psami sprawuje gmina. Psy odłowione w Nowym Sączu nie mogą liczyć na taką pomoc, dlatego nie pozostaje nic innego jak wziąć sprawy we własne ręce i samodzielnie zorganizować fundusze. Tym razem Was prosimy o pomoc, gdyż sami tego nie udźwigniemy, a wiemy też, że nas nie zawiedziecie.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy na Facebooku lub pod telefonem - 602 521 537

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 291 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Kowalczyk - awatar

Małgorzata Kowalczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 26

Angelika - awatar
Angelika
5
Edycja - awatar
Edycja
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
💖💗❤️💖 - awatar
💖💗❤️💖
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Asia - awatar
Asia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij