Zbiórka Zbiórka dla potrzebujących psów - zdjęcie główne

Zbiórka dla potrzebujących psów

484 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Andrzejaczek - awatar

Agnieszka Andrzejaczek

Organizator zbiórki

Mam na imię Agnieszka. Jestem osobą, która nie jest obojętna na los zwierząt i kiedy widzę, że potrzebują naszej pomocy muszę zareagować. Trzy lata temu natrafiłam wraz z koleżanką na pewne gospodarstwo na wsi w okolicach Warszawy. Podjęłyśmy akcję pomocy znajdującym się tam zwierzętom. Pomoc polegała na zabraniu wszystkich małych kotów i znalezieniu im domów, kastracji kotów oraz kastracji znajdującej się tam suni. Wróciłam tam po trzech latach, sytuacja tam nie uległa zmianie. W gospodarstwie znajdują się trzy psy, dwa samce i jedna sunia.

Na obecną chwilę rozwiązany został problem nowych bud dla psów, fundatorem bud jest Fundacja dla Harryego. Na pomoc zwierzętom. Chcę pomóc im także w kwestii karmy a następnie zorganizować kastrację dwóch samców oraz znajdujących się tam kotów. Na obecną chwilę organizuję zbiórkę mającą na celu zakup karmy mokrej oraz suchej, ryżu oraz zakup kurtyn do bud. Jest okres zimowy, psy jedzą chleb, odpadki, czasem podobno jakieś przeterminowane mięso i kabanosy. Osoby te żyją skromnie i podejrzewam, że więcej psom zapewnić nie mogą. Rozmawiam na temat dobrostanu zwierząt i edukuję jak lepiej opiekować się swoimi psami, które mają pod opieką. Edukacja to podstawa. Jeśli chodzi o kastrację to pracuję nad zmianą zdania właściciela, temat kastracji jest ciągle poruszany. Chcę odmienić los tych zwierząt poprzez pomoc ale także uświadamianie właścicieli jak powinna wyglądać opieka nad psami. Za każdym razem poruszam temat dobrostanu zwierząt i staram się wytłumaczyć jak należy opiekować się zwierzętami, które mają pod opieką. To długa droga ale edukacja to podstawa. W obecnej chwili, w tym najgorszym okresie kiedy jest zimno chcę pomóc im w kwestii wyżywienia psiaków dlatego bardzo proszę wszystkich o pomoc. Nie jestem w stanie pomóc im sama. Jeśli ktoś chciałby także podarować koce POLAROWE/ Z FLAUSZU ( najbardziej praktyczne i sprawdzone) to chętnie przyjmę. Zawsze łatwiej jest pomagać jeśli wspierają cię w tym inni i dlatego BARDZO PROSZĘ WAS O KAŻDY GROSZ. Razem jest łatwiej pomagać.


CUDA SIĘ NIE DZIEJĄ, CUDA ROBIĄ LUDZIE  

 

***Przy okazji życzę wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT*** 

Takich miejsc jest wiele, dlatego zachęcam każdego do pomagania wszędzie tam gdzie zwierzęta nas potrzebują bo one same sobie nie poradzą.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Barbara Eriksson Rabiega - awatar

  Barbara Eriksson Rabiega

  19.12.18
  19.12.18

  Trzymam kciuki Agnieszko i dziekuje w imieniu zwierzat za to co dla nich robisz.

  • Agnieszka Andrzejaczek - awatar

   Agnieszka Andrzejaczek - Organizator zbiórki

   19.12.18
   19.12.18

   Bardzo Ci Basiu Dziękuję za wsparcie

 • Beata Krupianik - awatar

  Beata Krupianik

  18.12.18
  18.12.18

  Powodzenia.

484 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Andrzejaczek - awatar

Agnieszka Andrzejaczek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Renata Osinska - awatar
Renata Osinska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Slajk wraz z widzami - awatar
Slajk wraz z widzami
100
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bogdan Rogulski - awatar
Bogdan Rogulski
20
Patrycja Zawadzka - awatar
Patrycja Zawadzka
20
Beata Cerolewicz - awatar
Beata Cerolewicz
20
Marta kennedy - awatar
Marta kennedy
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij