Zbiórka Wsparcie dla Paraolimpijczyka - miniaturka zdjęcia

Wsparcie dla Paraolimpijczyka

Zbiórka Wsparcie dla Paraolimpijczyka - zdjęcie główne

Wsparcie dla Paraolimpijczyka

4 040 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Wpłać teraz
 

Szanowni Państwo,

Zwracamy się z prośbą o pomoc sportowcowi z niepełnosprawnością, który reprezentuje nasz kraj na największych arenach sportowych świata. W nocy 5 stycznia 2017 roku wybuchł pożar w mieszkaniu, w którym mieszkał Michał. Straż pożarna ugasiła pożar, ale Michał nie ma obecnie możliwości zamieszkania w tym lokalu. Spłonęły rzeczy osobiste, odzież, sprzęt sportowy itp. Lokal nie nadaje się do zamieszkania. Na szczęście Michałowi nic się nie stało, w porę powiadomił straż pożarną i uciekł z płonącego mieszkania. 

Obecnie nasz zawodnik przygotowuje się do sezonu 2017 i będzie reprezentował Polskę na następujących imprezach sportowych:

 1. Mistrzostwa Europy na ergometrze wioślarskim 04.02.2017 
 2. Mistrzostwa Świata na ergometrze wioślarskim 12.02.2017 
 3. Regaty Międzynarodowe w Varese 05.2017
 4. Puchar Świata w Poznaniu 06.2017
 5. Mistrzostwa Świata USA 09.2017

Michał jest zawodnikiem sekcji wioślarskiej KSI Start Szczecin oraz studentem Uniwersytetu Szczecińskiego, członkiem kadry narodowej od 2011 roku. Dwukrotnie uczestniczył w Igrzyskach Paraolimpijskich w Londynie 2012 i Rio 2016. Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Świata i Europy na ergometrze wioślarskim, medalistą Pucharu Świata. Michał  obecnie przygotowuje się do sezonu wioślarskiego 2017, w kontekście startu w Igrzyskach Paraolimpijskich w Tokio 2020. Na co dzień trenuje, realizując plan szkoleniowy 10 jednostek treningowych tygodniowo.

Prosimy o pomoc w trudnej sytuacji życiowej i jednocześnie dziękujemy w imieniu Michała za wsparcie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Avalon EXTREME - awatar

  Avalon EXTREME

  21.02.17
  21.02.17

  Michał - wspiera Cię cały team Avalon EXTREME :) Jesteśmy z Tobą!

 • Ewelina Pater - wszystkiego dobrego! - awatar

  Ewelina Pater - wszystkiego dobrego!

  06.02.17
  06.02.17

  Witaj Michal. Sa ta pieniadze zebrane przez moich znajomych aby pomoc mi wyjechac na Olimpiade Rio 2016 jako wolontariusz jednak nie udalo sie tego zrealizowac z powodu zbyt wysokich kosztów. Mam nadzieje te pieniadze w jakis sposob przyczynia sie do poprawienia twojej sytuacji. Pozdrawiam!

 • Kamila Molasy - awatar

  Kamila Molasy

  01.02.17
  01.02.17

  Powodzenia :-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.02.17
  01.02.17

  100

4 040 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 48

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Avalon EXTREME - awatar
Avalon EXTREME
800
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa i Paweł - awatar
Ewa i Paweł
50
Ewelina Pater - wszystkiego dobrego! - awatar
Ewelina Pater - wszystkiego dobrego!
1 060
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij