Zbiórka Wsparcie dla Paraolimpijczyka - miniaturka zdjęcia

Wsparcie dla Paraolimpijczyka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wsparcie dla Paraolimpijczyka - zdjęcie główne

Wsparcie dla Paraolimpijczyka

4 040 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Szanowni Państwo,

Zwracamy się z prośbą o pomoc sportowcowi z niepełnosprawnością, który reprezentuje nasz kraj na największych arenach sportowych świata. W nocy 5 stycznia 2017 roku wybuchł pożar w mieszkaniu, w którym mieszkał Michał. Straż pożarna ugasiła pożar, ale Michał nie ma obecnie możliwości zamieszkania w tym lokalu. Spłonęły rzeczy osobiste, odzież, sprzęt sportowy itp. Lokal nie nadaje się do zamieszkania. Na szczęście Michałowi nic się nie stało, w porę powiadomił straż pożarną i uciekł z płonącego mieszkania. 

Obecnie nasz zawodnik przygotowuje się do sezonu 2017 i będzie reprezentował Polskę na następujących imprezach sportowych:

 1. Mistrzostwa Europy na ergometrze wioślarskim 04.02.2017 
 2. Mistrzostwa Świata na ergometrze wioślarskim 12.02.2017 
 3. Regaty Międzynarodowe w Varese 05.2017
 4. Puchar Świata w Poznaniu 06.2017
 5. Mistrzostwa Świata USA 09.2017

Michał jest zawodnikiem sekcji wioślarskiej KSI Start Szczecin oraz studentem Uniwersytetu Szczecińskiego, członkiem kadry narodowej od 2011 roku. Dwukrotnie uczestniczył w Igrzyskach Paraolimpijskich w Londynie 2012 i Rio 2016. Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Świata i Europy na ergometrze wioślarskim, medalistą Pucharu Świata. Michał  obecnie przygotowuje się do sezonu wioślarskiego 2017, w kontekście startu w Igrzyskach Paraolimpijskich w Tokio 2020. Na co dzień trenuje, realizując plan szkoleniowy 10 jednostek treningowych tygodniowo.

Prosimy o pomoc w trudnej sytuacji życiowej i jednocześnie dziękujemy w imieniu Michała za wsparcie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Avalon EXTREME - awatar

  Avalon EXTREME

  21.02.2017
  21.02.2017

  Michał - wspiera Cię cały team Avalon EXTREME :) Jesteśmy z Tobą!

 • Ewelina Pater - wszystkiego dobrego! - awatar

  Ewelina Pater - wszystkiego dobrego!

  06.02.2017
  06.02.2017

  Witaj Michal. Sa ta pieniadze zebrane przez moich znajomych aby pomoc mi wyjechac na Olimpiade Rio 2016 jako wolontariusz jednak nie udalo sie tego zrealizowac z powodu zbyt wysokich kosztów. Mam nadzieje te pieniadze w jakis sposob przyczynia sie do poprawienia twojej sytuacji. Pozdrawiam!

 • Kamila Molasy - awatar

  Kamila Molasy

  01.02.2017
  01.02.2017

  Powodzenia :-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.02.2017
  01.02.2017

  100

4 040 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 48

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Avalon EXTREME - awatar
Avalon EXTREME
800
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa i Paweł - awatar
Ewa i Paweł
50
Ewelina Pater - wszystkiego dobrego! - awatar
Ewelina Pater - wszystkiego dobrego!
1 060
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij