Zbiórka Leszek Kornaś - zdjęcie główne

Leszek Kornaś

0 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Bogusia Wróbel - awatar

Bogusia Wróbel

Organizator zbiórki

Witam moi drodzy,

Bardzo Was proszę o pomoc dla mojego kolegi z pracy,nazywa się Leszek,przewspaniały człowiek,bardzo lubiany przez współpracowników.Choruje na bardzo rzadką chorobę Lesniewskiego  Crona leczenie biologiczne jest bardzo drogie. Niestety nie zarabia dużo i pensja Leszka  w większości idzie na opłaty.Żal  patrzeć jak przychodzi pora przerwy śniadaniowej dla pracowników a Leszek tylko patrzy.Traci wszystko  to co najlepsze ,przecież wiecie co znaczy zjeść,dla nas dzień bez obiadu czy kolacji to tragedia. Wyobrascie sobie że Leszek nie je nic oprócz biszkoptów czasami zje krakersa.Żyć o czymś takim -masakra każdy z nas lubi sobie zjeść  coś dobrego-cukierek,ziemniak albo mięso,zupa, dla Leszka to marzenia które dzięki wam mogą się spełnić.W porozumieniu z Leszkiem pozwoliłam sobie poprosić moich znajomych,ludzi dobrej woli  o pomoc w uzbieraniu pieniędzy na leki.Jestem przekonana że z waszą pomocą się uda.

Poniżej chciałabym żebyście przeczytali błagalny list Leszka o pomoc.

Dziękuję wam za każdą nawet najmniejszą wpłatę .

Bardzo proszę o pomoc w uzbieraniu na lek biologiczny Humira jest to bardzo drogi lek ale bardzo mi pomaga dzięki jednemu zastrzykowi mój organizm funkcjonuje normalnie lek co roku dostaję na NFZ lecz w tym roku nie załapałem się do programu program leczenia biologicznego ma bardzo ogromne wymogi a mój organizm bez leku bardzo źle funkcjonuje choroba Lesniewskiego  Crona jest bardzo bolesna od środka prawie wogóle nie mogę jeść czasem też pić bardzo często ląduje w szpitalu i muszą mnie odrzywiać  kroprówkami i podawać morfinę jeden zastrzyk to koszt 2400 zł ja muszę taki zastrzyk brać co dwa tygodnie nie stać mnie na to mam renty 500 zł a leki osłonowe kosztują prawie 700 zł z pracy utrzymuje mieszkanie ledwo co starczy na jedzenie a mam zakaz pracy a muszę proszę ludzi dobrego serca i dobrej woli o pomoc każda złotówka to już krok do przodu proszę o pomoc i bardzo dziękuję


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Bogusia Wróbel - awatar

Bogusia Wróbel

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij