Zbiórka Na bilet dla Bileta z Radys.... - miniaturka zdjęcia

Na bilet dla Bileta z Radys.... Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na bilet dla Bileta z Radys.... - zdjęcie główne

Na bilet dla Bileta z Radys....

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Grażyna Kosecka - awatar

Grażyna Kosecka

Organizator zbiórki

Bilet piękny, ale już nie młody pies z z mordką pełna blizn jakimś dziwnym trafem znalazł się w schronisku w Radysach i tam już wegetuje kilka miesięcy. 

Cudowna dziewczyna wypatrzyła go i zbiera do Wrocławia. Tam będzie się nim opiekowała i poniosiła wszystkie koszty związane z weterynarzem i utrzymaniem.  Jednak daleko z Radys do Wrocławia....i trzeba pomóc w kosztach transportu. Bardzo proszę chociaż o kilka groszy. Bilet wyjedzie, nawet jak na ten bilet nie nazbiera, ale byłaby to duża pomoc. Mam pod swoją opieka jeszcze 7 piesków i każda złotówka na wagę złota, tym bardziej, że wszystkie które zabieram są niekastrowane, nie mają chipu, nie maja weterynarza na miejscu wiec koszty to hotel i jeszcze dużo, dużo innych potrzeb. 

Z góry Państwu dziękuję za okazane wsparcie...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Grażyna Kosecka - awatar

Grażyna Kosecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Kamila - awatar
Kamila
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marzena Kruszyńska - awatar
Marzena Kruszyńska
50
Wiola - awatar
Wiola
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jedź kochany 😍 - awatar
Jedź kochany 😍
20
Ola W. - awatar
Ola W.
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
AgaJ - awatar
AgaJ
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij