Zbiórka Umrze jako kolejny numer - zdjęcie główne

Umrze jako kolejny numer

2 511 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Zbyt zwykły , zbyt szary, zbyt chory.. Jakie szanse na pomoc ma kot jak ten? Jego los nie jest dramatyczny, nie leje sie krew. Nikt go nie maltretował , nie podpalał , nie topił. 

To po prostu najzwyklejszy kot, który pewnie kiedyś miał "kochający "dom. Jeszcze wie, że mruczeniem można zasłużyć na pełną miskę i dotyk. Jeszcze pamięta, że za drzwiami mieszkania jest ten lepszy świat - ten ciepły, bezpieczny i własny. Jeszcze to czuje, choć choroba zamyka mu oczy :( 

Dziś jest to kot miejski numer 176. To tylko kolejny numer w miejskiej kartotece - nikogo nie obchodzi jego leczenie , los, życie. Co otrzymuje kot leczony na koszt gminy?? Zostaje zabezpieczony na możliwie krótki czas i leczony po minimalnych kosztach :( A co jeśli to nie wystarcza?? Kota można wypuścić lub poddać eutanazji , jeśli jego stan nie pozwala mu wrócić na ulicę.Ten kot ma podejrzenie FIV - podejrzenie , bo western blot nie znajduje się w budżecie. To podstawa do uśpienia.. Taka przykra prawda :( Numerów jest zbyt dużo by można było pozwolić sobie na większe koszta..


A Numer 176 ociera się z nadzieją o ludzkie ręce.. Czy znalazł się po drugiej stronie drzwi, by skończyć życie w szpitalnej klatce?? 

Pomóżćie nam Kochani!! Nie jesteśmy w stanie uratować go i przejąć bez Waszego wsparcia. To młody, ufny miziak. Nie pozwólmy go uśpić :((

Potrzebne środki na szczegółową diagnozę, dalsze szpitalikowanie, porządne i wiarygodne testy western blot..na leczenie, podniesienie odporności - potrzebne środki na uratowanie tego kociego życia.

Mamy w tej chwili bardzo nieciekawą sytuację finansową i niestety bez pomocy finansowej nie jesteśmy w stanie niczego zrobić :(((

Walczymy o niego?? Pozwólmy mu być kimś więcej niż Numerem 176.. Każdy grosik ratuje życie 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy pomagacz - awatar

    Anonimowy pomagacz

    21.10.2019
    21.10.2019

    Kotek zasługuje na wszystko co najlepsze. Powodzenia!

2 511 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 26

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Jowita Kessler - awatar
Jowita Kessler
35
Kasia - awatar
Kasia
20
Bigos i Demi - awatar
Bigos i Demi
1 223
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Małgorzata Rękawek - awatar
Małgorzata Rękawek
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maniek - awatar
Maniek
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij