Zbiórka Nowy uśmiech  Staffika Tofika - miniaturka zdjęcia

Nowy uśmiech Staffika Tofika Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Nowy uśmiech  Staffika Tofika - zdjęcie główne

Nowy uśmiech Staffika Tofika

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Zalewska - awatar

Monika Zalewska

Organizator zbiórki


Na pokładzie Fundacji AST powitaliśmy  nowego SzczerBulla - uroczego 11 letniego dziadziusia staffika TOFIK.
Pan pies przeszedł już podstawowe badania. Wiemy, że do leczenia mamy oczko (prawdopodobnie zaćma), pęcherz i wskazanie do kastracji z uwagi na przerośniętą prostatę.
I zdecydowanie musimy zadbać o zęby które nie są w najlepszym stanie. Pomijając fakt, że oddech Tofika to prawdziwa broń biologiczna, dodatkowo spożywanie przez niego jakiegokolwiek pokarmu sprawia mu ogromny ból.
Do zrobienia mamy kieł oraz jedynki które ruszają się jak chorągiewki na wietrze, plus oczywiście zdjęcie kamienia. Zabieg ten odbywa się pod narkozą i oczywiście musi być poprzedzony badaniem serduszka.

Bardzo prosimy w imieniu dziadziusia aby odwiedziła go wróżka zębuszka i podatowała nowy uśmiech :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Zalewska - awatar

Monika Zalewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

AgnieszkaPszonka - awatar
AgnieszkaPszonka
20
aleksandra - awatar
aleksandra
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
45
katarzyna kwiatkowska - awatar
katarzyna kwiatkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jola - awatar
Jola
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Stafficzka - awatar
Stafficzka
20
JUSTYNA - awatar
JUSTYNA
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij