Zbiórka Nie dajmy umrzeć Dorocie - miniaturka zdjęcia

Nie dajmy umrzeć Dorocie

Zbiórka Nie dajmy umrzeć Dorocie - zdjęcie główne

Nie dajmy umrzeć Dorocie

112 364 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 134 osoby
Wpłać teraz
 
Ewa Skrzyniarz - awatar

Ewa Skrzyniarz

Organizator zbiórki

Nie dajmy umrzeć Dorocie!

Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc finansową dla śmiertelnie chorej Doroty Skrzyniarz. Dorota, ciesząca się życiem, pełna optymizmu i planów na przyszłość, 56-letnia kobieta, z dnia na dzień dowiedziała się, że jest chora! Bezobjawowy nowotwór jelita grubego przyniósł liczne zmiany przerzutowe w obu płucach a także w mózgu (lewy płat potliczny i lewa półkula móżdżku). Dorota jest po radioterapii i po pierwszej chemioterapii. Jedynym ratunkiem dla niej jest wieloetapowa terapia lekami anty-EGFR. W Polsce przy nowotworze mózgu ten lek nie jest refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Jeden etap leczenia to koszt $15-30 tysięcy (50-100 tysięcy złotych polskich). 

Potrzebujemy pomocy aby ratować Dorotę! O tę pomoc błagamy wszystkich! Za każdą choćby najmniejszą wpłatę dziękujemy z całego serca!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ewa Skrzyniarz - awatar

  Ewa Skrzyniarz

  27.08.19
  27.08.19

  Po długiej przerwie znów się odzywamy. Aktualnie Dorota jest po pierwszej serii chemioterapii (sześć wlewów co dwa tygodnie). Teraz przebywa w domu dochodząc do siebie i nabierając sił i odporności aby móc przyjąć leki nierefundowane, na które zbieramy pieniądze. Droga jest długa i niestety bardzo kręta jak przy każdym tego typu leczeniu są chwile dobre pełne optymizmu jak i te niestety niespodziewanego pogorszenia. Obecne wyniki pokazują, że guzy w głowie znacznie się zmniejszyły, guzy w płucach zmniejszyły się 30%, stan jelita grubego stabilny. Jeszcze raz Wszystkim razem i każdemu z osobna dziękujemy za choćby najmniejsze datki. Patrzymy z optymizmem w przyszłość i nie możemy się doczekać kiedy będzie można wdrożyć leczenie lekami nierefundowanymi. Jesteśmy pełni uznania dla całej opieki medycznej w Tarnowie. Chociaż zbiórka osiągnęła swój cel już dziś wiadomo, że potrzeby będą dużo większe.

  Zdjęcie aktualizacji 36 294

Komentarze


 • Stefania i Kazimierz Bąk - awatar

  Stefania i Kazimierz Bąk

  21.10.19
  21.10.19

  Pani Dorotko nie zapominamy o Pani w modlitwie.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.07.19
  09.07.19

  Pani Doroto, będzie dobrze.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.07.19
  05.07.19

  Życzę serdecznie zdrowia Pani Dorocie!

 • Malgorzata Mękal - awatar

  Malgorzata Mękal

  28.06.19
  28.06.19

  Dorota, nigdy się nie poddawałaś i teraz też nie możesz. To Ty jesteś szefem!!! Trzymaj się ciepło :)

 • II rok WSD DW-P - awatar

  II rok WSD DW-P

  27.06.19
  27.06.19

  Życzymy zdrowia! Niech Pan Bóg Pani błogosławi!

112 364 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 134 osoby
Wpłać teraz
 
Ewa Skrzyniarz - awatar

Ewa Skrzyniarz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 134

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
140
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Angelika - awatar
Angelika
20
Marek Kowalik Akademia Piłkarska Wierzchoslawice - awatar
Marek Kowalik Akademia Piłkarska Wierzchoslawice
1 200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Champions - awatar
Champions
800
Andrzej - awatar
Andrzej
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
230
Uczniowie CKZiU dla Doroty - awatar
Uczniowie CKZiU dla Doroty
790

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij