Zbiórka Nie dajmy umrzeć Dorocie - zdjęcie główne

Nie dajmy umrzeć Dorocie

112 405 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 137 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Skrzyniarz - awatar

Ewa Skrzyniarz

Organizator zbiórki

Nie dajmy umrzeć Dorocie!

Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc finansową dla śmiertelnie chorej Doroty Skrzyniarz. Dorota, ciesząca się życiem, pełna optymizmu i planów na przyszłość, 56-letnia kobieta, z dnia na dzień dowiedziała się, że jest chora! Bezobjawowy nowotwór jelita grubego przyniósł liczne zmiany przerzutowe w obu płucach a także w mózgu (lewy płat potliczny i lewa półkula móżdżku). Dorota jest po radioterapii i po pierwszej chemioterapii. Jedynym ratunkiem dla niej jest wieloetapowa terapia lekami anty-EGFR. W Polsce przy nowotworze mózgu ten lek nie jest refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Jeden etap leczenia to koszt $15-30 tysięcy (50-100 tysięcy złotych polskich). 

Potrzebujemy pomocy aby ratować Dorotę! O tę pomoc błagamy wszystkich! Za każdą choćby najmniejszą wpłatę dziękujemy z całego serca!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ewa Skrzyniarz - awatar

  Ewa Skrzyniarz

  27.08.2019
  27.08.2019

  Po długiej przerwie znów się odzywamy. Aktualnie Dorota jest po pierwszej serii chemioterapii (sześć wlewów co dwa tygodnie). Teraz przebywa w domu dochodząc do siebie i nabierając sił i odporności aby móc przyjąć leki nierefundowane, na które zbieramy pieniądze. Droga jest długa i niestety bardzo kręta jak przy każdym tego typu leczeniu są chwile dobre pełne optymizmu jak i te niestety niespodziewanego pogorszenia. Obecne wyniki pokazują, że guzy w głowie znacznie się zmniejszyły, guzy w płucach zmniejszyły się 30%, stan jelita grubego stabilny. Jeszcze raz Wszystkim razem i każdemu z osobna dziękujemy za choćby najmniejsze datki. Patrzymy z optymizmem w przyszłość i nie możemy się doczekać kiedy będzie można wdrożyć leczenie lekami nierefundowanymi. Jesteśmy pełni uznania dla całej opieki medycznej w Tarnowie. Chociaż zbiórka osiągnęła swój cel już dziś wiadomo, że potrzeby będą dużo większe.

  Zdjęcie aktualizacji 36 294

Komentarze


 • Stefania i Kazimierz Bąk - awatar

  Stefania i Kazimierz Bąk

  21.10.2019
  21.10.2019

  Pani Dorotko nie zapominamy o Pani w modlitwie.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.07.2019
  09.07.2019

  Pani Doroto, będzie dobrze.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.07.2019
  05.07.2019

  Życzę serdecznie zdrowia Pani Dorocie!

 • Malgorzata Mękal - awatar

  Malgorzata Mękal

  28.06.2019
  28.06.2019

  Dorota, nigdy się nie poddawałaś i teraz też nie możesz. To Ty jesteś szefem!!! Trzymaj się ciepło :)

 • II rok WSD DW-P - awatar

  II rok WSD DW-P

  27.06.2019
  27.06.2019

  Życzymy zdrowia! Niech Pan Bóg Pani błogosławi!

112 405 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 137 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Skrzyniarz - awatar

Ewa Skrzyniarz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 137

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
140
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Angelika - awatar
Angelika
20
Marek Kowalik Akademia Piłkarska Wierzchoslawice - awatar
Marek Kowalik Akademia Piłkarska Wierzchoslawice
1 200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Champions - awatar
Champions
800

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij