Zbiórka Nie dajmy umrzeć Dorocie - zdjęcie główne

Nie dajmy umrzeć Dorocie

112 420 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 139 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Skrzyniarz - awatar

Ewa Skrzyniarz

Organizator zbiórki

Nie dajmy umrzeć Dorocie!

Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc finansową dla śmiertelnie chorej Doroty Skrzyniarz. Dorota, ciesząca się życiem, pełna optymizmu i planów na przyszłość, 56-letnia kobieta, z dnia na dzień dowiedziała się, że jest chora! Bezobjawowy nowotwór jelita grubego przyniósł liczne zmiany przerzutowe w obu płucach a także w mózgu (lewy płat potliczny i lewa półkula móżdżku). Dorota jest po radioterapii i po pierwszej chemioterapii. Jedynym ratunkiem dla niej jest wieloetapowa terapia lekami anty-EGFR. W Polsce przy nowotworze mózgu ten lek nie jest refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Jeden etap leczenia to koszt $15-30 tysięcy (50-100 tysięcy złotych polskich). 

Potrzebujemy pomocy aby ratować Dorotę! O tę pomoc błagamy wszystkich! Za każdą choćby najmniejszą wpłatę dziękujemy z całego serca!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ewa Skrzyniarz - awatar

  Ewa Skrzyniarz

  27.08.2019
  27.08.2019

  Po długiej przerwie znów się odzywamy. Aktualnie Dorota jest po pierwszej serii chemioterapii (sześć wlewów co dwa tygodnie). Teraz przebywa w domu dochodząc do siebie i nabierając sił i odporności aby móc przyjąć leki nierefundowane, na które zbieramy pieniądze. Droga jest długa i niestety bardzo kręta jak przy każdym tego typu leczeniu są chwile dobre pełne optymizmu jak i te niestety niespodziewanego pogorszenia. Obecne wyniki pokazują, że guzy w głowie znacznie się zmniejszyły, guzy w płucach zmniejszyły się 30%, stan jelita grubego stabilny. Jeszcze raz Wszystkim razem i każdemu z osobna dziękujemy za choćby najmniejsze datki. Patrzymy z optymizmem w przyszłość i nie możemy się doczekać kiedy będzie można wdrożyć leczenie lekami nierefundowanymi. Jesteśmy pełni uznania dla całej opieki medycznej w Tarnowie. Chociaż zbiórka osiągnęła swój cel już dziś wiadomo, że potrzeby będą dużo większe.

  Zdjęcie aktualizacji 36 294

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Stefania i Kazimierz Bąk - awatar

  Stefania i Kazimierz Bąk

  21.10.2019
  21.10.2019

  Pani Dorotko nie zapominamy o Pani w modlitwie.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.07.2019
  09.07.2019

  Pani Doroto, będzie dobrze.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.07.2019
  05.07.2019

  Życzę serdecznie zdrowia Pani Dorocie!

 • Malgorzata Mękal - awatar

  Malgorzata Mękal

  28.06.2019
  28.06.2019

  Dorota, nigdy się nie poddawałaś i teraz też nie możesz. To Ty jesteś szefem!!! Trzymaj się ciepło :)

 • II rok WSD DW-P - awatar

  II rok WSD DW-P

  27.06.2019
  27.06.2019

  Życzymy zdrowia! Niech Pan Bóg Pani błogosławi!

112 420 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 139 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Skrzyniarz - awatar

Ewa Skrzyniarz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 139

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
140
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Angelika - awatar
Angelika
20
Marek Kowalik Akademia Piłkarska Wierzchoslawice - awatar
Marek Kowalik Akademia Piłkarska Wierzchoslawice
1 200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij