Zbiórka II Charytatywny Turniej UJ - zdjęcie główne

II Charytatywny Turniej UJ

7 450 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 87 osób

Serdecznie zapraszamy do wirtualnego uczestnictwa w II Charytatywnym Amatorskim Turnieju w Piłce Siatkowej!

Już 16 grudnia 2022 r. o godz. 9:00 na boisku hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 w Krakowie (ZSOS nr2) spotkają się drużyny:

➡ Organizator akcji – uczniowie i pracownicy ZSOS nr 2

➡ Partnerzy akcji – pracownicy @UJ, @UJ CM, @Szpital Uniwersytecki, @Narodowe Centrum Promieniowania Synchrotronowego Solaris oraz @Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UJ.

Celem przedsięwzięcia jest integracja środowisk, promowanie zdrowego stylu życia, ale przede wszystkim charytatywne wsparcie @Hospicjum św. Łazarza w Krakowie.

Pomóc można już dzisiaj dzięki uruchomionej, wirtualnej skarbonce, gdzie jest możliwość wpłacania datków – również w dniu wydarzenia.
Link do skarbonki: www.pomagam.pl/2-charytatywny-turniej

Z racji nadchodzącego Światowego Roku Kopernikańskiego w tegorocznej edycji włączamy element edukacyjny dla młodzieży z ZSOS nr 2. W jego ramach zostanie przeprowadzony konkurs wiedzy o Mikołaju Koperniku, w którym uczniowie szkoły będą mogli zdobyć ciekawe nagrody.

Program

Rozgrywki prowadzone będą systemem „każdy z każdym”. Po rozegraniu tego etapu drużyny przejdą do rozgrywek finałowych, po których wyłonieni zostaną zwycięzcy. Część sportową zainauguruje część oficjalna poprzez otwarcie turnieju, a podsumowanie imprezy (wręczenie trofeów i kwota zebrana na Hospicjum) wpisane będzie w ceremonię zakończenia.

godz. 9:00 – 9:30 rozgrzewka

godz. 9:30- 10:30 – mecz 1

godz. 10:30 – 10:45 uroczyste rozpoczęcie turnieju

godz. 10:45 – 11:00 rozgrzewka

godz. 11:00 – 12:00 – mecz 2

godz. 12:00 – 12:30 rozgrzewka

godz. 12:30 - 13:30 - mecz 3

godz. 13:30 – 14:00 rozgrzewka

godz. 14:00 – 15:00 finał

godz. 15:00 – uroczyste zakończenie turnieju

Zapraszamy do oglądania całości wydarzenia:
na stronie www.uj.edu.pl

Zachęcamy wszystkich do wirtualnego kibicowania i pomocy @Hospicjum św. Łazarza w Krakowie.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    08.12.2022
    08.12.2022

    każda wpłata, niezależnie od zwycięscy wygrana Hospicjum

7 450 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 87 osób

Wpłaty: 87

Solaris - awatar
Solaris
50
Maria - awatar
Maria
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
SOLARIS <3 - awatar
SOLARIS <3
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij