Zbiórka operacja oka w Niemczech - zdjęcie główne

operacja oka w Niemczech

11 163 zł  z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciły 152 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Eleonora Więckowska - awatar

Eleonora Więckowska

Organizator zbiórki

Zwracam się z ogromną prośbą o pomoc w zbiórce na operację oka lewego syna w Niemczech. W 2011 roku urodziłam syna niepełnosprawnego z toksoplazmozą wrodzoną,wodogłowiem wrodzonym, porażeniem czterykończynowym,zaćmą obuoczną, z odwarstwieniem siatkówki i z padaczką. Lekarz prowadzący moją  ciążę badań na toksoplazmozę na zlecił na czas i tak się stało. Synek ma ogromne problemy  z oczami.W 2012 r przeszedl operację oka prawego (było  odwarstwienie siatkówki),operacja się udała a lewe oczko było pod obserwacją. 12 kwietnia 2021 r byliśmy na kolejnej wizycie u okulisty prywatnego w Warszawie  i lekarz stwierdził, że w tej chwili syn nic nie widzi. W lewym oku też się pogorszyło,jest niskie ciśnienie w oku lewym i nic już nie można zrobić.  W prawym oku jest to samo ale prawego oczka nie da się już uratować. Dowiedziałam się , że w Niemczech jest lekarz-okulista,który może pomóc mojemu synowi.17 sierpnia pojechaliśmy na konsultację do Niemiec (miasto Greifswald).Lekarz dał szansę mojemu synowi,że taką operację oka lewego może zrobić.  Taka operacja polepszy wzrok. Za kilka dni wysłali kosztorys tej operacji .  10 000 euro -tyle kosztuje operacja. Kwota jest bardzo duża. Ale taki zabieg pomoże mojemu synowi widzieć chociaż na jedno oczko. Bardzo proszę o pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Jacek Łysakowski - awatar

  Jacek Łysakowski

  29.09.2021
  29.09.2021

  Powodzenia

 • Maciej Częstochowski - awatar

  Maciej Częstochowski

  29.09.2021
  29.09.2021

  Trzymaj sie!

 • Dorota Wegrzyn - awatar

  Dorota Wegrzyn

  27.09.2021
  27.09.2021

  Dużo zdrowia!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.09.2021
  21.09.2021

  Ela, powodzenia!

11 163 zł  z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciły 152 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Eleonora Więckowska - awatar

Eleonora Więckowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 152

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Ola&Jacek - awatar
Ola&Jacek
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Mariusz Sedzicki - awatar
Mariusz Sedzicki
20
Beata - awatar
Beata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Arkadiusz Tota - awatar
Arkadiusz Tota
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij