Zbiórka Bojkotujemy krzywdzenie zwierząt - miniaturka zdjęcia

Bojkotujemy krzywdzenie zwierząt Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Bojkotujemy krzywdzenie zwierząt - zdjęcie główne

Bojkotujemy krzywdzenie zwierząt

0 zł  z 21 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena M. - awatar

Magdalena M.

Organizator zbiórki

Zgadzasz się aby tak żyły?

Jesteśmy maleńką grupką osób, które nie mogą bezczynnie przyglądać się krzywdzie zwierząt.

Od lat staramy się pomagać porzuconym, chorym, bezdomnym zwierzętom, które stanęły na naszej drodze. Obecnie pod opieką mamy ponad 20 zwierząt. Poza codziennością, obowiązkami domowymi, pracą, stanowimy domy tymczasowe, wozimy do weterynarzy, dokarmiamy bezdomniaki, staramy się polepszyć warunki życia tym, które domowego zacisza nigdy nie zaznały. Chcielibyśmy pomagać na większą skalę, utworzyć coś na kształt Azylu dla tych zwierząt, które nie los, lecz człowiek okrutnie doświadczył, aby już do końca swych dni lub też do czasu znalezienia odpowiedzialnego domu mogły znaleźć ukojenie. Potrzebujemy jednak Ciebie... Bez wsparcia nie damy rady pomagać szerzej.

Każdy grosz pomoże nam spłacić zaległe faktury w lecznicach, zakupić karmę czy niezbędne produkty, aby polepszyć ich los. A kto wie? Może przyczynisz się do stworzenia ICH AZYLU? Bojkotuj z nami! :)

Zdjęcie opisu zbiórki Bojkotujemy krzywdzenie zwierzątZdjęcie opisu zbiórki Bojkotujemy krzywdzenie zwierzątZdjęcie opisu zbiórki Bojkotujemy krzywdzenie zwierzątZdjęcie opisu zbiórki Bojkotujemy krzywdzenie zwierząt

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 21 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena M. - awatar

Magdalena M.

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij