Zbiórka Kościół Bożego Ciała w Ikaźni - miniaturka zdjęcia

Kościół Bożego Ciała w Ikaźni Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Kościół Bożego Ciała w Ikaźni - zdjęcie główne

Kościół Bożego Ciała w Ikaźni

253 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marek Jedrzejczyk - awatar

Marek Jedrzejczyk

Organizator zbiórki

Fundacja Inwestuj w Kulturę . Zbieramy pieniadze na remont polskiego kościoła na Białorusi.To miejscowość silnie związana z Polską. Do dzisiejszego dnia większość ludzi tam zamieszkujących to Polacy.Ostoją polskości zawsze był tu kościół katolicki. Z kościołem tym wiąże się patryjotyczna postawa polskich księży.

Ks. Michał Buklarewicz-proboszcz parafii Ikażń,zorganizował walczace o Polskę oddziały zielonych. Został schwytany i w dniu 27 czerwca 1919 roku rostrzelany razem ze swoja siostrą przez bolszewików.

 Tu przed drugą wojną światową pełnili swoją posługę duszpasterską dwaj księża , beatyfikowani przez Papierza  Jana Pawła drugiego. Ksiądz Staniaław Pyrtek i ksiądz Władysław Maćkowiak. 4 marca Niemcy rostrzelali ich w lasku Borek.

 Jedna z parafianek ,powiedziała nasz kościół umiera , Łukaszenko nie ma pieniedzy na remont . Ale dlaczego nasza Polska sie tym nie interesuje? To przecież kościół polski . Chciałabym aby moje prawnuki mogły sie tu modlić.Ale, zadaje mi się, że nie bedą.

Ostoją polskości nie są rządy tylko Polacy.Proszę pomóżcie w remoncie kościoła w Ikazni.

http://www.wikiwand.com/pl/Parafia_Bożego_Ciała_w_Ikaźni

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Ewelina Strojna - awatar

  Ewelina Strojna

  21.02.2019
  21.02.2019

  :)

 • Urszula Kosińska - awatar

  Urszula Kosińska

  21.02.2019
  21.02.2019

  Wpłata na dobry początek! Warto pomagać!

253 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marek Jedrzejczyk - awatar

Marek Jedrzejczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Daria - awatar
Daria
1
Ewelina Strojna - awatar
Ewelina Strojna
50
Urszula Kosińska - awatar
Urszula Kosińska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij