Zbiórka Lepszy los dla 25 kociaków - zdjęcie główne

Lepszy los dla 25 kociaków

2 501 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby

Jedno mieszkanie, jedna opiekunka, dwadzieścia pięć kotów - trzy kocie mamy karmiące swoje kocięta, dwanaście kociąt, sześć młodych kotek i trzy kocurki...

Zwierzęta zostały odebrane, nasz szpitalik zapełnił się, trzeba działać! Chcemy je jak najszybciej zaszczepić, odrobaczyć, wysterylizować, wzmocnić ich odporność. Dlatego bardzo liczymy na Państwa pomoc… 

Opiekunka starała się o nie dbać, ale niestety nie do końca się udało… Koty w sposób niekontrolowany rozmnożyły się i w konsekwencji mamy kolejne dorosłe (młode i ufne wobec człowieka) koty oraz śliczne maluszki zagrożone bezdomnością.

Zanim będzie możliwa adopcja, musimy zająć się ich zdrowiem. Na szczęście nie są w bardzo złym stanie, ale jednak - szczepienia, odrobaczanie oraz sterylizacja są zawsze konieczne! Do tego maluchy wymagają dodatkowo szczególnej opieki. Część z nich ma leczone uszka i oczka.

Cała ekipa liczy sobie 25 kocich sztuk. Mamy tu trzy kocie mamy, każda wciąż jeszcze karmi swoje małe, których łącznie jest 13. W tym “stadzie" jest jeszcze sześć dorosłych kotek (niesterylizowanych) i trzy dorosłe kocury (niekastrowane).

Szacuje się, że wolnobytująca kotka - czy też kotka wypuszczana swobodnie na dwór - w ciągu 4 lat życia może urodzić nawet 400-500 kociąt! A jeśli połowa z nich będzie znów kotkami, to ile może urodzić się kociąt przez kolejne kilka lat? I większość z nich spotyka zwykle bardzo smutny los… 

Dlatego tak ważne jest kontrolowanie populacji zwierząt - zarówno tych, które mają właściciela, jak i tych, które żyją wokół nas zupełnie samodzielnie. Nie pozostawajmy obojętni na ich los! Kastracja kocurków i sterylizacja kotek to jedyny skuteczny i humanitarny sposób ograniczania bezdomności i nieszczęścia tych uroczych istot...

Tym razem cała kocia “zgraja” trafiła do nas i dzięki Państwa wsparciu, zadbamy o nie i zrobimy wszystko, żeby znalazły dobre domy! Każda zebrana złotówka przybliży nas do tego celu. Państwa pomoc jest niezwykle ważna, szczególnie teraz, gdy okres wzmożonych narodzin kociąt już się zaczął i w schronisku przebywają jeszcze inne uratowane kocie rodziny… 

Dzięki Państwa datkom będziemy mogli otoczyć je najlepszą opieką weterynaryjną! Każda złotówka ma znaczenie…

Komentarze


 • Kasia Ka - awatar

  Kasia Ka

  07.07.2021
  07.07.2021

  Zakup roślinek na rzecz kotków

 • Pan Ropuch - awatar

  Pan Ropuch

  04.06.2021
  04.06.2021

  powodzenia i zdrowia!

2 501 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby

Wpłaty: 52

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
maxa - awatar
maxa
20
Jacek i Tomek - awatar
Jacek i Tomek
250
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Kasia Ka - awatar
Kasia Ka
50
Justyna - awatar
Justyna
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aleksandra Koperska - awatar
Aleksandra Koperska
100
senei - awatar
senei
13
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij