Zbiórka Lepszy los dla 25 kociaków - zdjęcie główne

Lepszy los dla 25 kociaków

2 501 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby

Jedno mieszkanie, jedna opiekunka, dwadzieścia pięć kotów - trzy kocie mamy karmiące swoje kocięta, dwanaście kociąt, sześć młodych kotek i trzy kocurki...

Zwierzęta zostały odebrane, nasz szpitalik zapełnił się, trzeba działać! Chcemy je jak najszybciej zaszczepić, odrobaczyć, wysterylizować, wzmocnić ich odporność. Dlatego bardzo liczymy na Państwa pomoc… 

Opiekunka starała się o nie dbać, ale niestety nie do końca się udało… Koty w sposób niekontrolowany rozmnożyły się i w konsekwencji mamy kolejne dorosłe (młode i ufne wobec człowieka) koty oraz śliczne maluszki zagrożone bezdomnością.

Zanim będzie możliwa adopcja, musimy zająć się ich zdrowiem. Na szczęście nie są w bardzo złym stanie, ale jednak - szczepienia, odrobaczanie oraz sterylizacja są zawsze konieczne! Do tego maluchy wymagają dodatkowo szczególnej opieki. Część z nich ma leczone uszka i oczka.

Cała ekipa liczy sobie 25 kocich sztuk. Mamy tu trzy kocie mamy, każda wciąż jeszcze karmi swoje małe, których łącznie jest 13. W tym “stadzie" jest jeszcze sześć dorosłych kotek (niesterylizowanych) i trzy dorosłe kocury (niekastrowane).

Szacuje się, że wolnobytująca kotka - czy też kotka wypuszczana swobodnie na dwór - w ciągu 4 lat życia może urodzić nawet 400-500 kociąt! A jeśli połowa z nich będzie znów kotkami, to ile może urodzić się kociąt przez kolejne kilka lat? I większość z nich spotyka zwykle bardzo smutny los… 

Dlatego tak ważne jest kontrolowanie populacji zwierząt - zarówno tych, które mają właściciela, jak i tych, które żyją wokół nas zupełnie samodzielnie. Nie pozostawajmy obojętni na ich los! Kastracja kocurków i sterylizacja kotek to jedyny skuteczny i humanitarny sposób ograniczania bezdomności i nieszczęścia tych uroczych istot...

Tym razem cała kocia “zgraja” trafiła do nas i dzięki Państwa wsparciu, zadbamy o nie i zrobimy wszystko, żeby znalazły dobre domy! Każda zebrana złotówka przybliży nas do tego celu. Państwa pomoc jest niezwykle ważna, szczególnie teraz, gdy okres wzmożonych narodzin kociąt już się zaczął i w schronisku przebywają jeszcze inne uratowane kocie rodziny… 

Dzięki Państwa datkom będziemy mogli otoczyć je najlepszą opieką weterynaryjną! Każda złotówka ma znaczenie…

Komentarze


 • Kasia Ka - awatar

  Kasia Ka

  07.07.2021
  07.07.2021

  Zakup roślinek na rzecz kotków

 • Pan Ropuch - awatar

  Pan Ropuch

  04.06.2021
  04.06.2021

  powodzenia i zdrowia!

2 501 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby

Wpłaty: 52

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
maxa - awatar
maxa
20
Jacek i Tomek - awatar
Jacek i Tomek
250
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Kasia Ka - awatar
Kasia Ka
50
Justyna - awatar
Justyna
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aleksandra Koperska - awatar
Aleksandra Koperska
100
senei - awatar
senei
13
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij