Zbiórka Pomoc dzieciom niepełnosprawnym - miniaturka zdjęcia

Pomoc dzieciom niepełnosprawnym

Pomoc dzieciom niepełnosprawnym

2 460 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać teraz
 

Jesteśmy Fundacją, która powstała po to, żeby pomagać dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnością. 

Prowadzimy szkołę podstawową, w której uczą się dzieci z wieloraką niepełnosprawnością. Pragnęliśmy, by po jej ukończeniu dzieci nie zostały odsunięte na margines społeczeństwa, tylko mogły nadal uczyć się i zdobyć prosty zawód. Osiągnęliśmy swój cel - od 1 września rozpoczęła działalność szkoła przysposabiająca do pracy. 

Niestety początki bywają trudne. Bardzo potrzebne są środki finansowe na zbudowanie zaplecza szkoły - w tym pomocy dydaktycznych, sprzętów do terapii i rehabilitacji, organizowanie zajęć specjalistycznych.

 Będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc. 

Pamiętaj - pomagając innym, pomagasz sobie.

Więcej informacji na stronie http://www.pokolorujmyszarosc.pl/index.html


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Pokolorujmy Szarość - awatar

  Fundacja Pokolorujmy Szarość

  17.09.18
  17.09.18

  Kochani, dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i prosimy o więcej, nawet najmniejsza kwota jest dla nas ogromnym wsparciem :) Zobaczcie jak zdolną mamy młodzież, oto ich prace :)

  Zdjęcie aktualizacji 19 750

Komentarze


 • J.K. - awatar

  J.K.

  15.09.18
  15.09.18

  Razem .. damy radę :)!!!!

2 460 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 26

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Tomek - awatar
Tomek
100
anna wieckowska - awatar
anna wieckowska
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna Biel - Kraczyńska - awatar
Joanna Biel - Kraczyńska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
J.K. - awatar
J.K.
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij