Podróż przygodą życia

owner

Aleksandra Gólcz

Organizator zbiórki

Zbiórka

witajcie ;) Mam na imię Aleksandra. Jestem kobietką, która nie umie usiedzieć w miejscu zbyt długo. Dlatego też, gdy udaje mi się odłożyć jakieś pieniądze, odrazu wydaje je na jakąś podróż i w zamian nie mam nic stabilnego :):) Moja kochana rodzina denerwuje się na mnie, że żyje na walizkach i mimo mojego wieku nic nie mam , a Ja staram się tym nie przejmować, Dlaczego?
Dlatego , że kocham te podróże! Tą wolność jaką one mi dają. Wolność od otoczenia, od pracy , od rutyny. Gdy wyjeżdżam i czuję wiatr we włosach stojąc na szczycie góry lub wystawiam twarz do słońca wtedy czuję , że żyje!! Odkąd pamiętam zawsze miałam silne pragnienie podróżowania! Z wiekiem się to wzmocniło gdy napotkałam na swej drodze różne życiowe trudności wtedy marzyłam by na chwile gdzieś uciec..
Dziś w sercu gości pragnienie by móc sobie pozwolić na kupno aparatu, spakowanie plecaka i wyjechania do miejsc, które tak bardzo chciałabym zobaczyć na własne oczy.Posiedzieć na klifie, podelektować się kawą i rogalikiem w romantycznej scenerii, popływać kajakiem po jeziorze i dotknąć amerykańskiej ziemii. To wszystko co noc zasypia wraz ze mną i czeka na spełnienie. Dlatego Jeśli ktoś jest chętny wesprzeć mnie w moim celu ,byłabym Przeogromnie wdzięczna,Sama nie mogę sobie na to pozwolić a bardzo wiele to dla mnie znaczy, gdyż jak powiedział Mark Twain :
 

"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj".

owner

Aleksandra Gólcz

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

  • Avatar Renata
    10
    Renata

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę