Zbiórka Mały, dzielny wojownik - zdjęcie główne

Mały, dzielny wojownik

4 867 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolanta Kozikowska - awatar

Jolanta Kozikowska

Organizator zbiórki

Witam wszystkich ciepło i serdecznie :) Chciałem Wam opowiedzieć moja historię, macie chwilę?;) Więc... Mam na imię Adam, urodziłem się 28 sierpnia 2018 r. robiąc niespodziankę moim rodzicom, gdyż był to dopiero  34 tydzień ciąży. Lekarze walczyli o moje życie, gdyż urodziłem się w ciężkiej zamartwicy i miałem wylew dokomorowy 1 st. W szpitalu spędziłem cały miesiąc. Kolejne miesiące były bardzo trudne. Musiałem chodzić do wielu specjalistów, m.in. neurologa, okulisty, dermatologa, genetyka, onkologa. Wszyscy byli bardzo mili, ale widać było na ich twarzach niepokój. Wszystko za sprawą takich z pozoru niewinnych plamek na moim ciele typu cafe au lait. Okazało się, że są one zwiastunem bardzo przykrej i rzadkiej choroby genetycznej zwanej zespolem Recklinghausena. Może dlatego nie rozwijam się tak jak inni moi rówieśnicy?... 

Moi rodzice bardzo się o mnie martwią... Wiem, że potrzebują pieniążków na moją intensywną rehabilitację. Chcą też zrobić mi badania genetyczne, które są bardzo drogie, ale rozwieją wątpliwości co do mojego stanu zdrowia i rokowań na przyszłość. Przede wszystkim zaoszczędzą mi trochę bólu i cierpienia.

Jeśli możesz, wesprzyj nas w tej trudnej drodze. Przesyłam ciepłe myśli w kierunku osób, które to czytają :)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Jolanta Kozikowska - awatar

  Jolanta Kozikowska

  09.07.19
  09.07.19

  Drodzy, jestem po wizycie u genetyka. Lekarz stwierdził, że plamy które mam na ciele są typowe dla neurofibromatozy. Poza tym zauważył jeszcze dwie zmiany skórne występujące w NF1. Choroba jest więc wysoce prawdopodobna, a samo badanie genetyczne wydaje się być formalnością. Pobrano mi wczoraj krew, a wynik badania genetycznego będzie za ok. 8 tygodni. Koszt badania to 2500 zł. Moja krew powędrowała do Warszawy i jacyś mądrzy ludzie będą teraz sprawdzać jaki odcinek genu został uszkodzony. Mnie czekają jeszcze wizyty u okulisty i neurologa, a za pół roku mam wyznaczony termin rezonansu magnetycznego. Każdy mój dzień zaczynam i kończę taką modlitwą: "Boże, użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić. Odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić. I mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego. Pozwól mi co dzień żyć tylko jednym dniem". W tych słowach zawarte jest wszystko, czego potrzeba teraz mi i moim bliskim. Z miłością i wdzięcznością- Adaś z rodzicami:)

  Zdjęcie aktualizacji 33 989

Komentarze


 • Zofia - awatar

  Zofia

  16.07.19
  16.07.19

  Całym sercem wspieram Państwa w walce o zdrowie synka Adasia. Dużo siły i optymizmu.

  • Jolanta Kozikowska - awatar

   Jolanta Kozikowska - Organizator zbiórki

   17.07.19
   17.07.19

   Dziękujemy za wsparcie i pomoc :) Pozdrawiamy serdecznie :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.06.19
  21.06.19

  Zdrówka!

  • Jolanta Kozikowska - awatar

   Jolanta Kozikowska - Organizator zbiórki

   21.06.19
   21.06.19

   Dziękujemy :)

 • Urszula Szczuka - awatar

  Urszula Szczuka

  20.06.19
  20.06.19

  Dużo zdrowia

  • Jolanta Kozikowska - awatar

   Jolanta Kozikowska - Organizator zbiórki

   20.06.19
   20.06.19

   Ula, dzięki:) Mamy nadzieję, że nasze Maleństwo pokona wszystkie przeszkody w drodze do zdrowia i pełnej sprawności :)

 • Ewa Piekutowska - awatar

  Ewa Piekutowska

  20.06.19
  20.06.19

  Powodzenia! Dużo zdrówka dla maluszka i siły dla rodziców.

  • Jolanta Kozikowska - awatar

   Jolanta Kozikowska - Organizator zbiórki

   20.06.19
   20.06.19

   Dziękujemy :) Ewa, właśnie tego nam teraz bardzo potrzeba- zdrowia, siły i wiary, że bez względu na diagnozę damy radę :) Przesyłamy ciepłe pozdrowienia :)

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  20.06.19
  20.06.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

4 867 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolanta Kozikowska - awatar

Jolanta Kozikowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 62

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Zofia - awatar
Zofia
20
Dzidosław Żuberek - awatar
Dzidosław Żuberek
500
Katarzyna W. - awatar
Katarzyna W.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ania Piela - awatar
Ania Piela
50
Krystyna Kowalczuk - awatar
Krystyna Kowalczuk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia - awatar
Kasia
100
Jola Harasimczuk - awatar
Jola Harasimczuk
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij