Zbiórka Pokonać glejaka i rehabilitacja - miniaturka zdjęcia

Pokonać glejaka i rehabilitacja

Zbiórka Pokonać glejaka i rehabilitacja - zdjęcie główne

Pokonać glejaka i rehabilitacja

40 256 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 847 osób
Wpłać teraz
 
Bożena Jażdżewska - awatar

Bożena Jażdżewska

Organizator zbiórki

Witam serdecznie. Jestem mamą Lenki, która od 3 miesiąca życia walczy z nieoperacyjnym guzem mózgu, glejakiem IV st., ma stwierdzoną padaczkę która jest również spowodowana guzem. Lenka nie widzi, guz odebrał jej wzrok. Chwilami wydaje nam się że może jednak reaguje na światło. Lenka w sierpniu 2019 roku zakończyła protokół leczenia, przyjęła łącznie 22 serie chemii, która bardzo wycienczyla malutki organizm a niestety nie podziałała na guza. Po pierwszych 3 guz się zmniejszyl ale później i nadal jest taki sam. Nasza Lenka bardzo dzielnie znosiła kolejne chemie, były czasem ciężkie dni ale dzięki różnego rodzaju witaminom i suplementom które jej podawaliśmy i nadal podajemy w miarę szybko dochodzila do siebie. Mając 15 miesięcy zaczęła sama siadać. Jest od samego początku do tej pory rehabilitowana. Po zakończeniu leczenia rehabilitacja jest bardziej intensywna, mamy ćwiczenia w domu 5 razy w tygodniu prywatnie. Na początku choroby Lenka miała wszczepiona zastawkę i założony broviak.  28 listopada skończyła 2 latka ale mimo rehabilitacji nie raczkuje i nie staje na nóżki. Powoli zaczyna podejmować próby do czworakowania ale fakt że nie widzi nie ułatwia jej tego zadania. Wszystko idzie bardzo powoli,dlatego systematycznosc jest bardzo wskazana w przypadku Lenki. Prosimy o pomoc dla naszej córeczki abyśmy mogli dalej zapewniać jej to wszystko czego potrzebuje, koszta miesięczne są ogromne i gdyby nie wasza pomoc nie dalibyśmy rady. Prywatne zajęcia w domu ze względu na osłabioną odporność, suplementy, witaminy, dojazdy do lekarzy i poradni, wizyty prywatne u specjalistów, środki do broviaka. Lista jest długa.

Styczniowy rezonans pokazał stabilizację w porównaniu do ostatniego rezonansu. Modlimy się żeby tak zostalo. Nieproszony gość który zadomowił się w główce Lenki jest niestety, ale jego stabilizacja daje nadzieję.

Prosimy o dalszą pomoc dla Lenki, staramy się aby miała szczęśliwe dzieciństwo mimo swojej choroby a dzięki wam jest to tym bardziej możliwe.

Dziękujemy za dotychczasową pomoc i szczególnie za modlitwy. Wiemy i odczuliśmy to już nie raz że ona ma największą moc. Lenka wie i czuje ze otaczają ją wspaniali ludzie a ich modlitwa działa cuda. 

Dziękujemy 💖💖💖💖💖

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Bożena Jażdżewska - awatar

  Bożena Jażdżewska

  21.02.20
  21.02.20

  Ostatnio Lenka zaczęła zajęcia z dogoterapii. Bardzo się jej to podoba. Jest przeszczesliwa i bardzo się przy tym wycisza zwłaszcza po ćwiczeniach z rehabilitacji.

  Zdjęcie aktualizacji 44 839

Komentarze


 • Olga HW - awatar

  Olga HW

  22.11.20
  22.11.20

  Za super zingsy.

 • MARCIN GRYCZEWSKI ZA FILIŻANKI😊 - awatar

  MARCIN GRYCZEWSKI ZA FILIŻANKI😊

  09.03.20
  09.03.20

  Za filizanki 😊

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.01.20
  28.01.20

  Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki

  • Bożena Jażdżewska - awatar

   Bożena Jażdżewska - Organizator zbiórki

   28.01.20
   28.01.20

   My cały czas w to wierzymy💖. Dziękujemy

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.01.20
  26.01.20

  Wspierajcie,pomagajcie myślę że jest wiele ludzi dobrej woli gotowych pomagać!!!!!!!!!

  • Bożena Jażdżewska - awatar

   Bożena Jażdżewska - Organizator zbiórki

   27.01.20
   27.01.20

   Dziękujemy. 💖💖. Gdyby nie wasze wsparcie i modlitwa za Lenke byłoby ciężko ale Lenka ściąga do siebie dobro jak magnes i wie że ma wokół siebie tyłu wspaniałych ludzi.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.01.20
  18.01.20

  Mój mąż również ma glejaka... Życzę i Waszej, i swojej rodzinie siły.

  • Bożena Jażdżewska - awatar

   Bożena Jażdżewska - Organizator zbiórki

   18.01.20
   18.01.20

   Bardzo dziękujemy. Dla państwa również dużo siły, zdrowia i wiary bo ona czyni cuda. Dla nas Lenka już jest cudem. Pozdrawiamy serdecznie 💖

40 256 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 847 osób
Wpłać teraz
 
Bożena Jażdżewska - awatar

Bożena Jażdżewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 847

marta - awatar
marta
24
Olga HW - awatar
Olga HW
120
Katarzyna Błaszczyk - awatar
Katarzyna Błaszczyk
35
Sandra Domanska - awatar
Sandra Domanska
26
Joanna M. - awatar
Joanna M.
60
Justyna Kazimierzak - awatar
Justyna Kazimierzak
10
Krzysztof Kurowicki - awatar
Krzysztof Kurowicki
10
Kordian Hackbarth - awatar
Kordian Hackbarth
55
Kasia Ławecka - awatar
Kasia Ławecka
25
Marcin Gryczewski - awatar
Marcin Gryczewski
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij