Zbiórka Na specjalistyczną rehabilitację - miniaturka zdjęcia

Na specjalistyczną rehabilitację Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na specjalistyczną rehabilitację - zdjęcie główne

Na specjalistyczną rehabilitację

16 138 zł  z 55 000 zł (Cel)
Wpłaciło 328 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciej Ambroziak - awatar

Maciej Ambroziak

Organizator zbiórki

DZIEŃ DOBRY, 

ZWRACAM SIĘ DO PAŃSTWA Z BARDZO WIELKĄ PROŚBĄ O POMOC I WSPARCIE - (by ratować życie i zdrowie).

Na wstępie zwracam się z wielką prośbą o zrozumienie mojej wielkiej prośby gdyż ta zbiórka charytatywna realnie ratuje mi życie i zdrowie. Jestem osobą niepełnosprawną ruchowo po kompresyjnym złamaniu kręgosłupa i urazie rdzenia oraz chorobie nowotworowej układu nerwowego i narządów płciowych (po urazie) oraz choruję na przewlekłą zakrzepicę  i depresję oraz mam duży problem ze stresem pourazowym.  Ze względu na fakt niepełnosprawności ruchowej i ciągłej walki z okrutnymi napadami ogromnego bólu i cierpienia nie jestem w stanie samodzielnie sobie radzić, stąd ma bardzo duża prośba o pomoc i wsparcie bym mógł  żyć i w stopniu podstawowym samodzielnie funkcjonować. Najbardziej przeszkadzają mi zaburzenia powodujące problemy z utrzymaniem równowagi oraz niedowład lewej nogi ; (np. częste bolesne upadki)  i wypadanie rzeczy z lewej ręki (chwilowe odcięcia czucia). Praktycznie z niezrozumiałych dla mnie powodów kompletnie prawie już nie chodzę. - Niestety jeden bardzo potrzebny mi turnus specjalistycznej kompleksowej rehabilitacji (który powinienem obywać jak najczęściej to jest tylko możliwe) to obecnie koszt (z powodu dużej inflacji) dochodzący nawet do 12,5 tys. zł a potrzebuję od dwóch do czterech turnusów w roku by poprawić i zachować sprawność ruchową umożliwiającą mi w stopniu podstawowym samodzielną egzystencję.  Związku z powyższym uzbierane fundusze umożliwią mi zakup np. : niezbędnego sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego oraz specjalistycznych leków a także umożliwią mi refundacje i skorzystanie ze specjalistycznej bardzo drogiej rehabilitacji  jak również  znacząco ułatwią mi bardzo trudną codzienną egzystencję. 

Każda darowana złotówka z dobroci serca od darczyńcy, daje mi szanse na zatrzymanie lub spowolnienie postępującego pogarszania się stanu zdrowia. Dlatego pokornie bardzo proszę a nawet błagam Was o nawet najmniejsze wpłaty, które pomogą w realizacji mojego marzenia długotrwałej rehabilitacji i zakupu niezbędnego sprzętu inwalidzkiego oraz rehabilitacyjnego również każda pomoc znacząco ułatwi mi bardzo trudną, codzienną egzystencję.   

POZDRAWIAM SERDECZNIE ORAZ UPRZEJMIE BARDZO PROSZĘ O ZROZUMIENIE MOJEJ ROZPACZLIWEJ PROŚBY O POMOC I WSPARCIE.

Jeszcze raz uprzejmie proszę o pomoc w rozpowszechnieniu i publikacji mojego powyższego apelu. 

Ps. Niestety mój stan się ciągle pogarsza a leczenie generuje coraz większe koszty. Z powodu nie prawidłowego czucia w lewej nodze  znów doszło do kolejnego urazu z powodu nagminnych utrat równowagi niesprawna noga została znów mocno uszkodzona  a teraz od lat cały czas puchnie a czasem nawet sinieje = po tym urazie została zdiagnozowana u mnie choroba o nazwie zakrzepica =  dodatkowy ból i cierpienie ). Moja prośba  związana jest również z faktem, że po latach specjalistycznego leczenia bardzo często borykam się z brakiem funduszy na podstawowe leczenie i godną egzystencję. (Obecnie moje przemieszczanie po domu = ból i cierpienie.)  -- UPRZEJMIE JESZCZE RAZ BARDZO PROSZĘ WSZYSTKICH DOBRYCH LUDZI O WSZELKĄ POMOC I WSPARCIE FINANSOWE MOJEJ ZBIÓRKI.

POMOCY MOŻNA UDZIELIĆ RÓWNIEŻ POPRZEZ PRZEKAZANIE: 

 Przekazanie 1,5% podatku VAT z rozliczenia PIT: KRS 0000270809 ; WAŻNE w druku PIT w rubryce cel szczególny wpisać: Ambroziak, 10493   

Ps. Obecnie moim marzeniem jest remont łazienki pod kątem pełnego dostosowania do niepełnosprawności.  Obecnie mieszkam z osobą niepełnosprawną (partnerką chorą na SM)  która również ma duże problemy z powodu nie w pełni dostosowanej łazienki. Ogromnym mym marzeniem jest również odmalowanie mieszkanie w którym jestem zameldowany i choć w minimalnej części dostosowania go do niepełnosprawności. 

KAŻDA NAWET SYMBOLICZNA WPŁATA DAJE MI SZANSĘ  NA RATOWANIE ŻYCIA. Z GÓRY DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM DARCZYŃCOM ZA ZROZUMIENIE I OKAZANĄ DOBROĆ SERCA. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Maciej Ambroziak - awatar

  Maciej Ambroziak

  30.11.2023
  30.11.2023

  Dzień dobry, jestem osobą niepełnosprawną ruchowo po kompresyjnym złamaniu kręgosłupa i chorobie nowotworowej z niedowładem ruchu. Ze względu na fakt niedowładów nie jestem w stanie samodzielnie sobie radzić, stąd ma prośba o pomoc. https://pomagam.pl/2awijucs
  Każdy turnus specjalistycznej kompleksowej rehabilitacji to bardzo duży koszt, a potrzebuję kilku turnusów w roku by umożliwić mi w stopniu podstawowym samodzielną egzystencję. Każda darowana złotówka, daje mi szansę na spowolnienie pogarszania się stanu zdrowia. LINK (adres strony):
  https://www.fundacjaavalon.pl/nas.../maciej_ambroziak_10493/ 🤝 LUB https://pomagam.pl/2awijucs
  Pomóż mi w codziennym funkcjonowaniu.

  Zdjęcie aktualizacji 132 840

Komentarze


 • Robert Gajda - awatar

  Robert Gajda

  13.02.2022
  13.02.2022

  Życzę dużo zdrowia!

  • Maciej Ambroziak - awatar

   Maciej Ambroziak - Organizator zbiórki

   15.02.2022
   15.02.2022

   BARDZO MOCNO I SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA PRZEKAZANĄ POMOC ! Każda wpłata i udostępnienie ma dla mnie bardzo duże znaczenie i pomoże mi w walce z niepełnosprawnością. Zgromadzone środki bardzo znacznie ułatwią mi wykup niezbędnych leków ratujących moje życie przez co pomogą w codziennej trudnej egzystencję oraz bardzo pomogą w leczeniu i rehabilitacji. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA ZROZUMIENIE I WSPARCIE ORAZ OKAZANO DOBROĆ SERCA. Z Poważaniem i Serdecznymi Pozdrowieniami, Maciej. A.

 • Michu - awatar

  Michu

  09.10.2021
  09.10.2021

  Panie Maćku, proszę udostępniać linki na facebooku albo założyć zbiórkę na siepomaga - tam szybciej się zbierze się cała kwota!

  • Maciej Ambroziak - awatar

   Maciej Ambroziak - Organizator zbiórki

   09.10.2021
   09.10.2021

   Dziękuję za poradę link na facebooku udostępniam a o zbiórce na siepomaga na pewno pomyśle by założyć gdyż leczenie i rehabilitacji wiążą się z ogromnymi dla mnie kosztami.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.05.2021
  05.05.2021

  Trzymaj sie Macku! <3 Pamietam o tobie!

  • Maciej Ambroziak - awatar

   Maciej Ambroziak - Organizator zbiórki

   05.05.2021
   05.05.2021

   SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA PAMIĘĆ i Bardzo Mocno i Serdecznie Dziękuję za przekazaną pomoc ! Każda wpłata i udostępnienie ma dla mnie bardzo duże znaczenie i pomoże mi w walce z niepełnosprawnością. Zgromadzone środki znacznie ułatwią mi codzienną trudną egzystencję oraz bardzo pomogą w leczeniu i rehabilitacji czyli umożliwią mi poprawienie i zachowanie sprawność ruchowej, umożliwiając mnie w stopniu podstawowym samodzielną egzystencję. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA ZROZUMIENIE I WSPARCIE ORAZ OKAZANO DOBROĆ SERCA. Z Poważaniem i Serdecznymi Pozdrowieniami, Maciej. A.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.03.2021
  20.03.2021

  Wszystkiego dobrego!

  • Maciej Ambroziak - awatar

   Maciej Ambroziak - Organizator zbiórki

   20.03.2021
   20.03.2021

   Bardzo Mocno i Serdecznie Dziękuję za przekazaną pomoc ! Każda wpłata i udostępnienie ma dla mnie bardzo duże znaczenie i pomoże mi w walce z niepełnosprawnością. Zgromadzone środki znacznie ułatwią mi codzienną trudną egzystencję oraz bardzo pomogą w leczeniu i rehabilitacji czyli umożliwią mi poprawienie i zachowanie sprawność ruchowej, umożliwiając mnie w stopniu podstawowym samodzielną egzystencję. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA ZROZUMIENIE I WSPARCIE ORAZ OKAZANO DOBROĆ SERCA. Z Poważaniem i Serdecznymi Pozdrowieniami, Maciej. A.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.12.2020
  24.12.2020

  Wesołych i spokojnych świąt :)

16 138 zł  z 55 000 zł (Cel)
Wpłaciło 328 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciej Ambroziak - awatar

Maciej Ambroziak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 328

Polaczeni Modlitwa - awatar
Polaczeni Modlitwa
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grzegorz - awatar
Grzegorz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Tomasz - awatar
Tomasz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna.B.M - awatar
Anna.B.M
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij