Zbiórka Na specjalistyczną rehabilitację - zdjęcie główne

Na specjalistyczną rehabilitację

7 096 zł  z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciło 189 osób
Wpłać teraz
 
Maciej Ambroziak - awatar

Maciej Ambroziak

Organizator zbiórki

DZIEŃ DOBRY, 

ZWRACAM SIĘ DO PAŃSTWA Z BARDZO WIELKĄ PROŚBĄ O POMOC I WSPARCIE.

Na wstępie zwracam się z wielką prośbą o zrozumienie mojej wielkiej prośby gdyż ta zbiórka charytatywna realnie ratuje mnie życie. Jestem osobą niepełnosprawną ruchowo po kompresyjnym złamaniu kręgosłupa i chorobie nowotworowej. Ze względu na fakt niepełnosprawności ruchowej i ciągłej walki z ogromnym bólem i cierpieniem nie jestem w stanie samodzielnie sobie radzić, stąd ma bardzo duża prośba o pomoc i wsparcie bym mógł  żyć i w stopniu podstawowym samodzielnie funkcjonować . - Jeden bardzo potrzebny mi turnus specjalistycznej kompleksowej rehabilitacji (który powinienem obyć jak najszybciej będzie to możliwe) to koszt dochodzący nawet do 9,5 tys. zł a potrzebuję od dwóch do czterech turnusów w roku by poprawić i zachować sprawność ruchową umożliwiającą mi w stopniu podstawowym samodzielną egzystencję. Lecz ZUS poprzez swe (prawie, że ,,uzdrawiające") orzeczenia skutecznie mi utrudnia możliwość specjalistycznej rehabilitacji i zdobycie odpowiedniego sprzętu inwalidzkiego. Związku z powyższym uzbierane fundusze umożliwią mi zakup np. : niezbędnego sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego oraz specjalistycznych leków a także umożliwią mi refundacje i skorzystanie ze specjalistycznej bardzo drogiej rehabilitacji  jak również  znacząco ułatwią mi bardzo trudną codzienną egzystencję. 

Każda darowana złotówka z dobroci serca od darczyńcy, daje mi szanse na zatrzymanie lub spowolnienie postępującego pogarszania się stanu zdrowia. Dlatego pokornie bardzo proszę a nawet błagam Was o nawet najmniejsze wpłaty, które pomogą w realizacji mojego marzenia długotrwałej rehabilitacji i zakupu niezbędnego sprzętu inwalidzkiego oraz rehabilitacyjnego również każda pomoc znacząco ułatwi mi bardzo trudną, codzienną egzystencję.   

POZDRAWIAM SERDECZNIE ORAZ UPRZEJMIE PROSZĘ O ZROZUMIENIE MOJEJ ROZPACZLIWEJ PROŚBY O POMOC I WSPARCIE.

Jeszcze raz uprzejmie bardzo proszę o pomoc w rozpowszechnieniu i publikacji mojego powyższego apelu. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.12.20
  24.12.20

  Wesołych i spokojnych świąt :)

 • elzbieta - awatar

  elzbieta

  10.10.20
  10.10.20

  wszystkiego dobrego Panie Maćku, jak najszybszego powrotu do zdrowia!!

 • Anna B.M - awatar

  Anna B.M

  05.04.20
  05.04.20

  Zdrówka Maćku życzę z całego serca🌹

7 096 zł  z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciło 189 osób
Wpłać teraz
 
Maciej Ambroziak - awatar

Maciej Ambroziak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 189

Konrad Wołek - awatar
Konrad Wołek
20
ania - awatar
ania
20
Alicja - awatar
Alicja
20
Paulina - awatar
Paulina
10
Michał Witas - awatar
Michał Witas
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paweł Maliński - awatar
Paweł Maliński
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij